• Informacje na temat:

  maciej rock

Artykuły na temat: maciej rock
 • Maciej Rock: Trudna przeszłość

  Pracował w sklepie skanując towary, zaczepił się w Urzędzie Miasta Otwock i w Ministerstwie Finansów, miał przygodę z radiem, a potem przez ponad pół roku był na bezrobociu. Maciej Rock, który razem z Pauliną Sykut prowadzi program "Must Be the Music. Tylko muzyka", opowiada o tym, co robił zanim trafił do telewizji.

 • "Idol": Maciej Rock wraca jako prowadzący

  Program "Idol", który doczekał się dotychczas czterech polskich edycji, wraca na antenę już w przyszłym roku. Skład jurorski nadal nie jest znany, jednak już teraz oficjalnie ogłoszono terminy i miejsca precastingów i opublikowano pierwszą zapowiedź piątej edycji. W roli prowadzącego do "Idola" powraca doskonale znany widzom Maciej Rock. Nowy sezon będzie liczyć 14 odcinków. Program będzie...

 • ​"Idol": Czy Maciej Dowbor zastąpi Maćka Rocka w odcinkach na żywo?

  Już dziś pierwszy z sześciu odcinków programu na żywo. Ośmioro finalistów wykona wybrane przez siebie utwory, wybrane z listy z propozycjami, które związane są z tematem odcinka. Podczas prób towarzyszył im Maciej Dowbor. Czy prezenter zastąpi w roli prowadzącego Maćka Rocka?

 • Maciej Rock: Specjalista od kanapek

  Angażuje się w wychowywanie swoich trzech pociech, ale nie radzi sobie z gotowaniem... "Na szczęście babcia mieszka niedaleko" - mówi Maciej Rock, prowadzący "Must Be The Music". "Jestem bardzo dobry w przygotowywaniu kanapek" - dodaje usprawiedliwiająco...

 • Maciej Rock: Czas na zmianę

  ...dziennikarz Maciej Rock, prywatnie ojciec trójki pociech. - Ten program to taka klasyczna nieoczekiwana zamiana ról, która dla części bohaterów programu jest bardzo bolesna, ale dla innych na pewno(...)?!", "Jak oni się do tego zabierają?!". Ja sam współczująco obserwuję zmagania mężczyzn z brutalną i bolesną rzeczywistością wyzwań, jakim muszą stawić czoło w programie - przyznaje Rock. A łatwo raczej nie...

 • Maciej Rock jako kapryśny książę "przy kości"

  Jest gwiazdą telewizji, a teraz jeszcze dodatkowo...księciem! Maciej Rock zdradza sekrety postaci, której użycza głosu w filmie "Królowa Śniegu".

 • Ino-Rock Festival 2019: Anathema główną gwiazdą

  ...24 sierpnia w Teatrze Letnim w Inowrocławiu odbędzie się 12. edycja Ino-Rock Festival. Znamy już pełny skład imprezy.

 • Cieszanów Rock Festiwal 2019: Znamy kolejne gwiazdy

  Dubioza Kolektiv, Vader, Acid Drinkers i Armia to jedne z kolejnych gwiazd tegorocznej, jubileuszowej edycji Cieszanów Rock Festival.

 • Rock odpowiada Wojewódzkiemu

  W ostatnim numerze "Polityki" Kuba Wojewódzki skrytykował odbywający się w pierwszy weekend czerwca Sopot TOPtrendy Festiwal 2013. Z jurorem "X-Factora" polemizuje prowadzący sopocką imprezę Maciej Rock.

 • Maciej Rock i "Tata sam w domu"

  ...1 września Czwórka rozpocznie emisję nowego programu rozrywkowego "Tata sam w domu", którego gospodarzem będzie Maciek Rock. W programie ojcowie mierzą się z zadaniami, z jakimi na co dzień bez mrugnięcia okiem radzą sobie ich żony.

Zdjęcia na temat: maciej rock
Wideo na temat: maciej rock
 • "Zoom na miasto": Odcinek 266.

  W tym odcinku: - to będzie najlepszy muzyczny festiwal tego roku! Margaret, Kaira i Sławomir, Maryla Rodowicz, Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, Piotr Kupicha, Zenon Martyniuk, Julia Wieniawa, Maciek Rock, Michał Szpak, Kabaret Skeczów Męczących - oczy całego świata zwrócone w stronę Londynu! - Serce Krakowa bije w rytmie mody! Dorota Wróblewska, Natalia Jaroszewska, Ewa Minge, Waleria

Dyskusje na temat: maciej rock