• Informacje na temat:

  maciej stuhr córka

Artykuły na temat: maciej stuhr córka
 • Maciej Stuhr o zdrowiu ojca

  ..."W imieniu całej rodziny bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach!" - napisał na Facebooku Maciej Stuhr, odnosząc się do stanu zdrowia jego ojca, Jerzego, który przez ostatnie dwa tygodnie przebywał w szpitalu.

 • Barbara i Jerzy Stuhrowie: Jak dwie połówki jabłka

  Jerzy Stuhr do dziś pamięta moment, kiedy oświadczył się niespełna 20-letniej Barbarze. Był wówczas bardzo speszony i zdenerwowany. Dziś są razem na dobre i na złe. I to od blisko 50 lat!

 • Życiowa rewolucja Macieja Stuhra

  Nowa praca, styl ubierania się, brylowanie na imprezach. W życiu Macieja Stuhra zaszły wielkie zmiany. Sam mówi, że wreszcie robi coś tylko dla siebie....

 • Maciej Stuhr wzorowym ojcem

  Idealnymi ojcami według polskich mężczyzn są Maciej Stuhr, Przemysław Saleta i David Beckham. Badanie przeprowadzono przy okazji premiery programu "Nie stój tak, ja rodzę!", który będzie emitowany od końca sierpnia.

 • Maciej Stuhr: Kryzys męskości?

  Niezwykle inteligentny mężczyzna z wielkim poczuciem humoru i rozbuchaną wyobraźnią. Nieprzewidywalny. Przy jego boku po prostu nie można się nudzić. Taki właśnie jest Maciej Stuhr (38 l.). Nawet pan o tym nie wie, ale bardzo często spędzam z panem poranki... Maciej Stuhr: - Chciałbym powiedzieć to samo, ale niestety nie mogę... To miłe, ale przejdźmy jednak do rzeczy. Słuchając pana...

 • Maciej Stuhr: Ekstremalnie intensywne 7 lat

  Nie tak dawno stuknęła panu czterdziecha. Jakieś wrażenia? Maciej Stuhr: - Przyjąłem ją z optymizmem i pewnym zaciekawieniem. Zaciekawieniem, co będzie za rogiem? - Raczej kim ja będę za(...) opinie w internecie, to już nie uwierzy. O panu dziś rzadziej się mówi "Mały Stuhr". To raczej wielki Jerzy stał się ojcem Maćka. Subtelna różnica, ale... różnica. - No nie wiem, co on na to...

 • Zapowiedź Macieja Stuhra hitem gali Orły 2016

  Najbardziej komentowanym momentem poniedziałkowej gali, podczas której wręczano Polskie Nagrody Filmowe Orły, była pełna politycznych aluzji przemowa Macieja Stuhra, który wręczał statuetkę w kategorii najlepsza drugoplanowa rola kobieca.

 • Córka Szapołowskiej reżyserką

  Bohaterowie filmu to lekarz Łukasz (Maciej Stuhr), Michał (Łukasz Porczyk), zakochana w nim bezgranicznie Justyna (Justyna Grzybek) oraz samotna matka Natalia (Marika Tomczyk). Obok nich w obrazie(...) reżyserki. Czasami więc czułem, że aktorzy wpatrują się we mnie i pytają, jak ja sam bym coś pokazał - powiedział Maciej Stuhr. "Popatrz na mnie" to obraz, który powstał w ramach programu "30 minut". Jego...

 • Maciej Stuhr: Wstydu nie ma

  ...- Mitja Okorn, reżyser "Listów...", powiedział mi, że chce zrobić film, który będzie co roku puszczany na święta w telewizji. Ten argument absolutnie mnie przekonał - tłumaczy Maciej Stuhr, gwiazdor "Listów do M.", które 10 listopada trafią na ekrany polskich kin.

 • Stuhr nagrodzony w Rosji

  ..."Pogoda na jutro" , film w reżyserii Jerzego Stuhra , odniósł sukces na rosyjskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Złoty Rycerz. Impreza w tym roku odbywała się w Czelabińsku, w dniach 22-31 maja.

Zdjęcia na temat: maciej stuhr córka
Wideo na temat: maciej stuhr córka
 • Marianna Stuhr o "nagonce" na swojego brata

  "Wspieramy się, nie mamy przed sobą tajemnic" - mówi Marianna Stuhr-Bończa, córka Jerzego Stuhra, o relacjach w jej rodzinie. Kobieta podkreśla, że zawsze może liczyć na rodziców i brata Macieja. (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: maciej stuhr córka