• Informacje na temat:

  maciej stuhr marianna stuhr

Artykuły na temat: maciej stuhr marianna stuhr
 • Maciej Stuhr o zdrowiu ojca

  ..."W imieniu całej rodziny bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach!" - napisał na Facebooku Maciej Stuhr, odnosząc się do stanu zdrowia jego ojca, Jerzego, który przez ostatnie dwa tygodnie przebywał w szpitalu.

 • Małomówny Maciej Stuhr?

  ...​W życiu prywatnym Maciej Stuhr, co może zaskakiwać, jest niezwykle zamknięty w sobie - potwierdzają to jego matka Barbara i siostra Marianna. Aktora możemy nieco lepiej poznać dzięki lekturze książki "Stuhrmówka".

 • ​Osobliwy nałóg Macieja Stuhra. "W pewnych momentach zaczynało to być wstydliwe"

  Przez wiele lat Maciej Stuhr zmagał się z nietypowym natręctwem - miał zwyczaj ssania prawego kciuka. Rodzice próbowali oduczyć go tego nawyku wszelkimi sposobami. Nie tylko o tym aktor opowiada na kartach książki "Stuhrmówka".

 • Barbara i Jerzy Stuhrowie: Jak dwie połówki jabłka

  Jerzy Stuhr do dziś pamięta moment, kiedy oświadczył się niespełna 20-letniej Barbarze. Był wówczas bardzo speszony i zdenerwowany. Dziś są razem na dobre i na złe. I to od blisko 50 lat!

 • Jerzy Stuhr: Wielka siła w słowach

  Aktor, reżyser i... bajkopisarz! To gorący okres dla Jerzego Stuhra - po premierze kontrowersyjnego "Obywatela" czas na "Rewizora". Jak się jednak okazuje, działalność pozasceniczna jest dla artysty równie ważna. Komu pomaga w wolnym czasie?

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych we wrześniu

  Wrzesień wśród polskich gwiazd upłynął pod znakiem Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i kontrowersji związanych z premierą filmu "Kler". Wśród księży rozpętała się wojna na temat obrazu duchowieństwa w nowym dziele Wojciecha Smarzowskiego, podczas gdy jeden z polskich reżyserów przyznał się, że w dzieciństwie był molestowany przez proboszcza. W międzyczasie Maciej Stuhr skomentował...

 • "Szadź" i "Dom pod Dwoma Orłami": Nowe seriale, czyli TVN kontra TVP

  ...zagadkę. Do czasu kiedy na jej drodze staje seryjny zabójca, który brutalnie morduje młode kobiety" - czytamy o fabule w Press.pl. Nieoficjalnie wiadomo, że główną rolę w serialu zagra Maciej Stuhr, który(...) perfekcjonistka oraz powracająca z narzeczonym ze stypendium w USA Marianna, ukochana wnuczka Zofii. Dramat rodziny rozpoczyna się, kiedy fala powodziowa zalewa dom, zaś babcia Zofia w tym samym momencie...

 • Ludzie kina odznaczeni przez prezydenta

  .... Prezydent odznaczył Złotym Krzyżem Zasługi Magdalenę Cielecką, Agnieszkę Grochowską, Waldemara Krzystka, Macieja Stuhra. Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe...

Zdjęcia na temat: maciej stuhr marianna stuhr
Wideo na temat: maciej stuhr marianna stuhr
 • Marianna Stuhr o "nagonce" na swojego brata

  "Wspieramy się, nie mamy przed sobą tajemnic" - mówi Marianna Stuhr-Bończa, córka Jerzego Stuhra, o relacjach w jej rodzinie. Kobieta podkreśla, że zawsze może liczyć na rodziców i brata Macieja. (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: maciej stuhr marianna stuhr