• Informacje na temat:

  maciej stuhr monika olejnik

Artykuły na temat: maciej stuhr monika olejnik
 • Medialna Osobowość Macieja Stuhra

  Maciej Stuhr ( "Fuks", "Wesele" ) otrzymał tytuł Medialnej Osobowości w kategorii "aktor". Młody aktor nieznacznie wyprzedził Janusza Gajosa oraz Cezarego Pazurę. W plebiscycie organizowanym przez Stowarzyszenie Polskich Mediów przyznano również nagrody w innych kategoriach: "dziennikarz", "polityk", "fotograf" oraz "medialny Manipulator". Zwycięzcami zostali odpowiednio: Kamil Durczok...

 • Przystanek Woodstock 2016: Maciej Stuhr zadzwonił do taty

  ..."To jest jedyny gość, którego rodzice wiedzą, gdzie jest" - tak ze śmiechem powiedział Jurek Owsiak o gościu Akademii Sztuk Przepięknych - Macieju Stuhrze. Popularny aktor na spotkaniu zadzwonił do swojego ojca, Jerzego Stuhra, który na Przystanku Woodstock gościł dwa dni wcześniej.

 • Borys Szyc i Maciej Stuhr najlepsi

  Aktorzy Borys Szyc i Maciej Stuhr oraz Leszek Dawid, reżyser filmu "Jesteś Bogiem", triumfowali podczas tegorocznej uroczystości Róże Gali. Uroczysta ceremonia wręczenia pamiątkowych statuetek odbyła się w poniedziałek, 5 listopada, w Warszawie.

 • Dla kogo Wiktory 2011?

  Magdalena Cielecka, Krystyna Janda, Kinga Preis, Maciej Stuhr i Artur Żmijewski to aktorzy, którzy zostali nominowani do Wiktorów 2011. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 14 kwietnia na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Weekend w kinie

  Ryszard Tymon Tymański. W "Weselu" grają m.in. Marian Dziędziel (nagroda w Gdyni za najlepszą rolę męską), Iwona Bielska, Tamara Arciuch, Maciej Stuhr. Na ekrany polskich kin wchodzi także(...), Bibo Bergeron i Rob Letterman. W tym filmie Monika Olejnik zadebiutuje w dubbingu rolą rybiej reporterki. W polskiej wersji językowej "Rybek z ferajny" usłyszymy też m.in. Cezarego Pazurę, Grzegorza...

Dyskusje na temat: maciej stuhr monika olejnik