• Informacje na temat:

  maciej stuhr o żydach

Artykuły na temat: maciej stuhr o żydach
 • Internauci atakują Macieja Stuhra

  Nie ustaje internetowa burza wokół filmu "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego. Tym razem od użytkowników Facebooka oberwało się odtwórcy głównej roli - Maciejowi Stuhrowi. Poszło o wypowiedź aktora dotyczącą... bitwy pod Cedynią.

 • Maciej Stuhr: Kontrowersje to polska specjalność

  ...- Może to nie daleka zagranica, ale zdecydowanie najmocniejszy punkt w mojej międzynarodowej karierze - mówi o pracy nad "Czerwonym Kapitanem" Maciej Stuhr. W słowacko-czesko-polskiej koprodukcji wcielił się w detektywa Richarda Krauza. W rozmowie z Interią aktor opowiedział o kontrowersjach, wyzwaniach związanych z pracą w obcym języku, a także o serialu kryminalnym "Belfer".

 • Maciej Stuhr: Zabójczy i zabawny

  Weronikę Migoń, z którą znam się od wielu lat. Fajnie to wszystko wyszło - tłumaczy. Sporo czasu spędził też na planie najnowszego filmu swego ojca, Jerzego Stuhra. W "Obywatelu" gra młodszą wersję(...). A Rosjanom na castingu ponoć spodobało się moje zimne, zabijające spojrzenie - mówi. Według jednego z krytyków filmowych Stuhr łudząco przypominał Rosjanom młodego Władimira Putina! Ale to jednak nie...

 • Maciej Stuhr miał zagrać w "Demonie" Marcina Wrony!

  Okazuje się, że Maciej Stuhr miał zagrać w filmie "Demon" tragicznie zmarłego reżysera Marcina Wrony. W najnowszej książce "Stuhrmówka" aktor opowiada o tym, dlaczego odrzucił propozycję tej roli.

 • Maciej Stuhr" "Pokłosie" oraz "Ida" to filmy propolskie

  Nagrodzony Oscarem film "Ida" Pawła Pawlikowskiego przez niektórych posądzany jest o antypolską wymowę. Produkcję porównuje się m.in. do wzbudzającego ogromne kontrowersje "Pokłosia". Co o tym sądzi Maciej Stuhr? - "Ida" i "Pokłosie" to absolutnie filmy propolskie i będę tej tezy bronił - podkreślił aktor w "Dzień Dobry TVN".

 • "Pokłosie": Kto pobił Stuhra?

  Monolith Films - dystrybutor najnowszego obrazu Władysława Pasikowskiego"Pokłosie" - udostępnił w internecie fragmenty wzbudzającego kontrowersje filmu. W jednym z nich bohater grany przez Macieja Stuhra zostaje pobity w gospodzie.

 • "Urwany film" Jerzego Stuhra

  Jerzy Stuhr, reżyser filmu "Obywatel", który premierowo został pokazany we wtorek na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni, przyznał, że jest to "bolesna komedia". - Chciałem jakoś podsumować siebie, moje pokolenie - ocenił artysta dodając, że w pierwotnej wersji jego najnowsze dzieło miało nosić tytuł "Urwany film".

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w październiku 2019

  Maciej Stuhr polemizuje z Jarosławem Kaczyńskim, Maja Ostaszewska trafia na wózek inwalidzki, Julia Wieniawa ucieka przed niebezpiecznym psychopatą, a Magdalena Cielecka wspiera Tęczowy Piątek. Zapraszamy na październikowy przegląd wydarzeń z życia gwiazd w mediach społecznościowych.

 • WFF: Specjalne pokazy "Pokłosia"

  W fabularnym filmie Pasikowskiego wystąpili m.in.: Maciej Stuhr, Ireneusz Czop, Jerzy Radziwiłowicz, Danuta Szaflarska i Zbigniew Zamachowski. Autorem zdjęć jest Paweł Edelman. Akcja "Pokłosia" rozgrywa się w 2001 roku na polskiej wsi. Głównymi bohaterami są dwaj bracia, grani przez Stuhra i Czopa. Józef i Franciszek Kalina muszą stawić czoło dramatycznym wydarzeniom sprzed 60 lat. Wszystko...

 • Zszargać się

  ...- To nie jest człowiek z natury zły, ale mężczyzna nieszczęśliwie zakochany i w imię tej miłości robiący straszne rzeczy - mówi Maciej Stuhr o swojej nowej roli. W filmie Marcina Krzyształowicza "Obława" artysta wcielił się w Henryka Kondolewicza.

Dyskusje na temat: maciej stuhr o żydach