• Informacje na temat:

  maciej stuhr z gali orłów

Artykuły na temat: maciej stuhr z gali orłów
 • Maciej Stuhr: Do polityki mi daleko

  ...- Nie zapomnę tego wieczoru, kiedy przykuty do telewizora wymieniałem się sms-ami z Jankiem Komasą, nie mogąc uwierzyć w to, co widzę. To wspomnienie będzie nam towarzyszyć już do końca życia - tak o zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza ze stycznia 2019 roku mówi Maciej Stuhr. Jego najnowszy film, "Sala samobójców. Hejter", nawiązuje do tych wydarzeń. Aktor wciela się w nim w kandydata...

 • Echa wystąpienia Stuhra na gali Orłów

  Nie milkną komentarze na temat wystąpienia Macieja Stuhra na gali Orłów. Przypomnijmy, że zapowiedź aktora wręczającego statuetkę w kategorii najlepsza drugoplanowa rola kobieca, pełna była politycznych aluzji do obecnej sytuacji w naszym kraju.

 • Maciej Stuhr żartował z "polskiego obozu" na Orłach

  Jubileuszową, 20. galę wręczenia Polskich Nagród Filmowych, poprowadził Maciej Stuhr, dla którego była to już ósma impreza w charakterze gospodarza Orłów.

 • Maciej Stuhr: Czy wystąpiłby w serialu TVP?

  Maciej Stuhr przyznał, że mógłby wystąpić w serialu dla telewizji publicznej, jeżeli taka produkcja byłaby dobra.

 • Maciej Stuhr: Czasem do spowiedzi, czasem na wódkę

  W nowym serialu kryminalnym Canal+ "Belfer" (premiera - 2 października) Maciej Stuhr wciela się w tytułowego nauczyciela, Pawła Zawadzkiego, który przyjeżdża do małej miejscowości, by znaleźć zabójcę młodej dziewczyny. To już druga w tym roku główna rola gwiazdora w kryminale - przed kilkoma tygodniami mogliśmy oglądać go na ekranach kin w słowacko-czesko-polskiej produkcji "Czerwony kapitan...

 • Film "Rewers" Borysa Lankosza został największym wygranym gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych, zdobywając aż 8 Orłów.

 • Filmowy Orzeł dla Danuty Szaflarskiej

  Danuta Szaflarska otrzyma tegoroczną Polską Nagrodę Filmową Orła za osiągnięcia życia - ogłoszono 28 lutego na konferencji prasowej w Warszawie. Aktorka odbierze statuetkę w poniedziałek podczas gali Orłów 2013 w Teatrze Narodowym.

 • Piotr Polak: Spektakularny upadek na gali Orłów

  Podczas każdej gali prowadzącym lub nagrodzonym zdarzają się różne wpadki. Niektóre z nich pozostają niezauważone, jednak w przypadku Piotra Polaka ciężko przeoczyć taką gafę. Aktor, schodząc ze schodów podczas gali Orły 2014, potknął się i teatralnie upadł na scenę.

 • Gala "Orły 2012" w telewizji

  Uroczystość wręczenia "Orłów 2012" - nagród przyznawanych przez Polską Akademię Filmową dla najlepszych polskich produkcji filmowych ubiegłego roku, odbędzie się w Teatrze Narodowym w Warszawie. Tegoroczną galę poprowadzi Maciej Stuhr. Galę transmitować będzie TVP2. Część pierwszą widzowie Dwójki będą mogli zobaczyć o godz. 19.05, zaś drugą o godz. 22.55. Do tegorocznych Orłów kandydowało 41

 • Orły 2020: Jedenaście statuetek dla "Bożego Ciała"

  Film "Boże Ciało" Jana Komasy zdominował galę wręczenia Polskich Nagród Filmowych. Polski kandydat do Oscara otrzymał rekordowe 11 Orłów.

Zdjęcia na temat: maciej stuhr z gali orłów
Wideo na temat: maciej stuhr z gali orłów
 • Joanna Kulig tłumaczy się z modowej wpadki: To pomysł Maćka Stuhra!

  Joanna Kulig skomentowała szum medialny, jaki wywołały jej koszmarne kreacje na tegorocznej gali wręczenia Orłów. Okazuje się, że do założenia ich namówił ją Maciej Stuhr! "Te moje cztery kreacje były koncepcją postaci scenicznej. Maciej Stuhr wymyślił taki scenariusz, że byłam konferansjerką, która nic nie mówi" – wyjaśniła Kulig i dodała, że to bycie aktorką, a nie wygląd, jest dla niej

Dyskusje na temat: maciej stuhr z gali orłów