• Informacje na temat:

  maciej stuhr zdjęcia

Artykuły na temat: maciej stuhr zdjęcia
 • Serial "Szadź" z Maciejem Stuhrem od 30 kwietnia w Playerze

  Długo wyczekiwana produkcja Player Original zadebiutuje w serwisie już 30 kwietnia. Serial powstał na motywach powieści Igora Brejdyganta. W rolach głównych wystąpią Maciej Stuhr oraz Aleksandra Popławska.

 • Maciej Stuhr: Po amerykańsku

  Dla Macieja Stuhra, gwiazdy "Planety Singli 2", popularność w mediach społecznościowych jest przedmiotem osobistej satysfakcji. Aktor, którego na Facebooku śledzi ponad 900 tysięcy osób, nie tylko dzieli się tam informacjami o swoich najnowszych produkcjach, ale komentuje również sprawy społeczne i polityczne. - W każdej chwili mogę wyciągnąć komórkę z kieszeni i w przeciągu kilku sekund...

 • "Szadź": Maciej Stuhr i Aleksandra Popławska gwiazdami nowego serialu kryminalnego

  Pod koniec października rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu produkowanego specjalnie dla serwisu Player.pl. "Szadź" jest historią seryjnego mordercy oraz podążającej jego tropem komisarz policji. W rolach głównych występują Maciej Stuhr oraz Aleksandra Popławska.

 • Maciej Stuhr o zdrowiu ojca

  ..."W imieniu całej rodziny bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach!" - napisał na Facebooku Maciej Stuhr, odnosząc się do stanu zdrowia jego ojca, Jerzego, który przez ostatnie dwa tygodnie przebywał w szpitalu.

 • Popularny Maciej Stuhr

  Kilka miesięcy temu Maciej Stuhr uległ modzie na posiadanie własnego fanpage'a na Facebooku. W tej chwili artysta posiada ponad 60 tys. fanów na tym portalu i jak powiedział, taka komunikacja z widzami bardzo mu odpowiada.

 • Maciej Stuhr skomentował gest Lichockiej

  Maciej Stuhr odniósł się w mediach społecznościowych do gestu posłanki Joanny Lichockiej, o którym mówi dziś cała Polska.

 • "Obywatel": Stuhrowie jako pechowy Polak

  Historia Polaka ukazana w krzywym zwierciadle - tak opisywał komedię "Obywatel" Jerzy Stuhr. Jej akcja obejmuje okres od lat 50. XX wieku po współczesność. Stuhr wyreżyserował film, a także w nim zagrał, razem z synem Maciejem. W czwartek, 7 listopada, mija 5 lat od jego premiery.

 • Maciej Stuhr: Pobiłem życiowy rekord

  Podczas pracy nad tym filmem ustanowiłem życiowy rekord, jeśli chodzi o liczbę godzin spędzonych na planie. Dużo też biegałem - są sceny, w których biegnę przez niemal całą Bratysławę - opowiada Maciej Stuhr o roli w "Czerwonym Kapitanie" słowackiego reżysera Michala Kollara.

 • Maciej Stuhr: Moja żona cierpiała

  Nowy film Patryka Vegi "Bad Boy", który wchodzi do kin w piątek, 21 lutego, to jedna z niewielu okazji do zobaczenia Macieja Stuhra z wąsami. Aktor wspomina, że wcześniej w takim wydaniu można go było zobaczyć jedynie w filmie "Mistyfikacja" z 2010 roku. I zdradza, że zarost był uciążliwy dla jego żony.

 • Maciej Stuhr w ekranizacji "Czerwonego Kapitana"

  ..."Czerwony Kapitan" Dominika Dána po sukcesie w Czechach i na Słowacji podbija serca polskich czytelników. Dwa miesiące po premierze książki ruszyły zdjęcia do filmu fabularnego opartego na powieści Dána. W roli głównej wystąpi Maciej Stuhr.

Zdjęcia na temat: maciej stuhr zdjęcia
Dyskusje na temat: maciej stuhr zdjęcia