• Informacje na temat:

  maciej z m jak miłość

Artykuły na temat: maciej z m jak miłość
 • Nie żyje Maciej Putowski, mistrz rekonstrukcji historycznych

  Maciej Putowski, scenograf i dekorator wnętrz, wieloletni członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich, zmarł 29 stycznia 2020 roku w Warszawie. Miał 83 lata. Był twórcą wysoko cenionych dekoracji wnętrz w filmach wskrzeszających minione epoki. Współpracował z wybitnymi reżyserami: Wojciechem Jerzym Hasem, Stanisławem Lenartowiczem, Januszem Majewskim, Andrzejem Wajdą, Krzysztofem Zanussim. W 2017

 • Maciej Kurzajewski: Otwarty na innych

  ...jest duże pole do przeżycia fascynującej przygody i ciekawych obserwacji socjologicznych. Jakie refleksje towarzyszą tej "socjologicznej obserwacji"? - Że miłość ma różne oblicza. Jednak, kiedy jest(...)Maciej Kurzajewski urodził się 29 stycznia 1973 roku w Kaliszu. Studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Współprowadził m.in. "Pytanie na śniadanie" i "Kawa czy herbata?". Jest gospodarzem...

 • Iga Krefft (Ofelia) i Maciej Musiałowski są parą? Nowy teledysk "To do pana" wspiera środowisko LGBT+

  Znana z serialu "M jak miłość" i programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Iga Krefft zaprezentowała teledysk "To do pana", w którym przedstawia historie ludzkiej miłości, w tym osób homoseksualnych.

 • Leszcze: Maciej Miecznikowski za Kacpra Kuszewskiego

  Zaskakująca zmiana za mikrofonem w grupie Leszcze: znanego z roli Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość" Kacpra Kuszewskiego zastąpił Maciej Miecznikowski, z którym zespół odnosił największe sukcesy.

 • "M jak miłość": Jak to się zaczęło?

  Po wakacyjnej przerwie - w poniedziałek, 28 sierpnia - widzowie TVP2 zobaczą premierowy, 1307. odcinek serialu. Kto pamięta, jak się to wszystko zaczęło? Rodzina Mostowiaków przeżywała chwile szczęścia, ale i tragedie. Jak to w życiu.

 • "Planeta Singli": Agnieszki Więdłochy i Macieja Stuhra przepis na miłość

  Jak najlepiej poderwać dziewczynę? "Szczerością! Panowie, bądźcie szczerzy!" - doradza Agnieszka Więdłocha. A jak zwrócić uwagę chłopaka? "Najlepiej, kiedy facet się nie orientuje, że jest podrywany" - przyznaje Maciej Stuhr. W najlepszej polskiej komedii ostatnich lat - "Planecie Singli" Więdłocha wciela się we wrażliwą romantyczkę szukającą miłości, a Stuhr we współczesnego księcia na białym...

 • Koroniewska wróci do "M jak miłość"?

  Sporo niespodzianek czeka fanów serialu "M jak miłość". Dramatyczne chwile przeżyją bliscy Tomka (Andrzej Młynarczyk), który będzie walczył w szpitalu o życie. Możliwe, że te wydarzenia ściągną do Polski jego byłą żonę Małgosię, w którą wcielała się Joanna Koroniewska.

 • "Tylko miłość zostawi cię przy życiu": Maciej Maleńczuk, Haydamaky i Andriej Makarewicz razem

  Ukraiński folkowo-rockowy zespół Haydamaky, polski wokalista Maciej Maleńczuk i lider rosyjskiej legendy rocka Maszyny Wriemieni, Andriej Makarewicz prezentują teledysk do antywojennego utworu "Tylko miłość zostawi cię przy życiu".

 • Maciej Sobieszczański: Uwięzić widza w obrazie

  ...- Czuję się odpowiedzialny za przywrócenie tej opowieści polskiej historii, ale mam ogromną nadzieję, że ten film nie wywoła sporów. Chcę, żeby [...] sprawił, że ludzie w Polsce zobaczą, jak rodzi się zło - mówi Maciej Sobieszczański, reżyser filmu "Zgoda".

 • Anita Werner: Ważne są zdrowie i miłość

  Jej nazwisko to marka. Widzowie "Faktów" wiedzą, że mogą jej ufać, bo zawsze jest doskonale przygotowana. Laureatka Złotej Telekamery, świetna dziennikarka, opowiada o tym, jak epidemia wpływa na jej pracę.

Zdjęcia na temat: maciej z m jak miłość
Wideo na temat: maciej z m jak miłość
Dyskusje na temat: maciej z m jak miłość