• Informacje na temat:

  maciej zalewski

Artykuły na temat: maciej zalewski
 • Krzysztof Zalewski i jego wycieczka do wnętrza (nowy teledysk "Podróżnik")

  Krzysztof Zalewski zaprezentował teledysk do utworu "Podróżnik" z jego płyty "Złoto".

 • Pol'and'Rock Festival 2019: Krzysztof Zalewski, Gooral i BOKKA nowymi gwiazdami

  ...finansowany ze środków zebranych w czasie Finału WOŚP. Krzysztof Zalewski w tym roku wróci na Pol'and'Rock, jednak tym razem zaprezentuje się na Dużej Scenie, w drugi dzień - 2 sierpnia (godz(...) Zalewskiego to krążek "Złoto". Na płycie dominują numery dynamiczne, czy wręcz drapieżne. W porównaniu z poprzednikiem uproszczone jednak zostały aranżacje, bardziej organiczne jest...

 • Paszporty "Polityki" 2019: Gdzie oglądać

  We wtorek 8 stycznia poznamy laureatów Paszportów "Polityki" za rok 2018. Wśród nominowanych w kategorii muzyka popularna znaleźli się Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski i Jan Emil Młynarski.

 • Paszporty "Polityki" 2018: Znamy muzyczne nominacje

  ...8 stycznia 2019 r. podczas uroczystej gali zostaną wręczone Paszporty "Polityki". Wśród nominowanych w kategorii muzyka popularna znaleźli się Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski i Jan Emil Młynarski.

 • Czytelnicy Interii wybrali najlepszy polski teledysk alternatywny 2017 roku

  Głosowanie na najlepszy polski teledysk w kategorii alternatywa zakończone! Decyzją czytelników Interii "złoto" trafiło w ręce Dzienisa, twórcy klipu "Polsko" z płyty Krzysztofa Zalewskiego. Kogo jeszcze docenili użytkownicy?

 • Byli w "Idolu", ale kariery nie zrobili

  Monika Brodka, Krzysztof Zalewski, Ania Dąbrowska, Tomek Makowiecki to wykonawcy, którzy zrobili karierę po "Idolu". Jest jednak spora część wokalistów, którzy, mimo udziału w finałowych odcinkach, zniknęli.

 • Pol'and'Rock Festival 2019: Chylińska, Maleńczuk i Jeżowska kolejnymi gwiazdami

  Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk i... Majka Jeżowska dołączyli do składu tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival (dawny Przystanek Woodstock).

 • Mają talent. Mamy problem

  Muzyczni bohaterowie programu "Mam talent" co weekend uwodzą nas swoimi wyjątkowymi głosami. Nie tylko mają talent, ale i fantastycznie z niego korzystają. Tylko że w pewnym momencie dotrą do ściany, z którą nie poradzili sobie Georgina Tarasiuk (laureatka "Szansy na sukces" w bardzo młodym wieku), Alicja Janosz, Ewelina Filnta, Krzysztof Zalewski czy Maciej Silski.

 • "Historia Roja": Wicepremier atakuje władze Festiwalu Filmowego w Gdyni

  Batalii o "Historię Roja" ciąg dalszy. Po tym jak dziennikarz Piotr Zaremba zakwestionował brak filmu Jerzego Zalewskiego w konkursie głównym Festiwalu Filmowego w Gdyni, teraz do sprawy powrócił wicepremier Piotr Gliński.

 • W poszukiwaniu otwartych umysłów

  Maciej Silski wygrał w 2005 roku IV edycję "Idola", dołączając do grona laureatów tego programu: Alicji Janosz, Krzysztofa Zalewskiego i Moniki Brodki. Ponad dwa lata od tego wydarzenia przyszło czekać fanom Silskiego na jego debiutancki album. W czerwcu 2007 roku ukazała się płyta "Alodium", zawierająca takie piosenki jak "Póki jesteś" i "Gdy umiera dzień".

Dyskusje na temat: maciej zalewski
 • Re: ​TVP zawiesza zdjęcia do "Echa serca". Aktorzy oburzeni!

  W maju 1990 roku Jarosław Kaczyński, Sławomir Siwek, Maciej Zalewski, Krzysztof Czabański, Bogusław Heba oraz Maria Stolzman założyli Fundację Prasową "Solidarność". Na fundusz założycielski zrzucili się po 300 tys. zł od osoby (wówczas równowartość 31 USD). Całemu przedsięwzięciu pobłogosławił gdański arcybiskup Tadeusz Gocłowski. Wkrótce po zarejestrowaniu kaczej fundacji jej majątek nagle