• Informacje na temat:

  maciej żurawski

Artykuły na temat: maciej żurawski
 • "Kruk. Szepty słychać po zmroku": Michał Żurawski gwiazdą nowego serialu Canal+

  Nowy serial produkcji Canal+ "Kruk. Szepty słychać po zmroku" zabierze widzów na Podlasie. W głównej roli zobaczymy Michała Żurawskiego.

 • Michał Żurawski: Lekcja pokory

  Na tegorocznym festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie Michał Żurawski pojawił się w trzech filmach, z których każdy wyreżyserowała kobieta. Aktor w rozmowie podczas festiwalu nie szczędził pochwał pod adresem reżyserek. - Każda z nich kombinowała na swój sposób i zwracała uwagę na rzeczy, które na pierwszy rzut oka mogły wydawać się nieważne. Dopiero potem okazywało się, jak istotne są to szczegóły...

 • Oscarowy Maciej Adamek?

  Dokument "Życie przed tobą" Macieja Adamka zdobył pierwszą nagrodę w kategorii filmu dokumentalnego na zakończonym w poniedziałek, 6 września, Międzynarodowym Festiwalu Krótkich Filmów w Palm Springs, w USA - poinformował w środę, 8 września, reżyser.

 • Maciej Pieprzyca kręci thriller "Jestem mordercą"

  W Warszawie ruszyły zdjęcia do "Jestem mordercą" - nowego filmu Macieja Pieprzycy z Mirosławem Haniszewskim, Arkadiuszem Jakubikiem, Piotrem Adamczykiem, Michałem Żurawskim i Magdaleną Popławską w rolach głównych.

 • Trwają zdjęcia do "Jestem mordercą" Macieja Pieprzycy

  Maciej Pieprzyca, który w latach 90. zrealizował film dokumentalny o głośnej sprawie seryjnego zabójcy kobiet, zwanego "wampirem z Zagłębia", wraca do niej filmem fabularnym pod tym samym tytułem "Jestem mordercą".

 • Maciej Zakościelny: Oświadczyny na planie "Strażaków"

  Maciej Zakościelny i Weronika Rosati zagrają główne role w nowym serialu TVP1 zatytułowanym "Strażacy". Aktorzy grający role strażaków przeszli szkolenie z zasad obsługi sprzętu gaśniczego w jednostce straży pożarnej. Zdjęcia do produkcji ruszyły 4 sierpnia, premiera planowana jest na wiosnę 2015 roku. W tym roku Jedynka wyemituje 90-minutowy odcinek pilotażowy.

 • O tym, że większość mężczyzn będzie dziś wieczór zajętych piłka nożną - wiedzą wszystkie kobiety. Wśród nich nie zabraknie także aktorów. Gwiazda serial u "M jak miłość" oraz zwycięzca "Tańca z gwiazdami" będzie dziś trzymał kciuki za biało-czerownych. "Dziś założę koszulkę Maćka Żurawskiego" - mówi aktor.

 • Maciej Zakościelny walczy z ogniem

  Główną rolę w serialu powierzono Maciejowi Zakościelnemu. Aktor wcielił się w postać Adama, młodego strażaka, który właśnie znalazł się na życiowym zakręcie. Nie dość, że jego narzeczona (w tej roli(...), zetknęli się również z "żywym" ogniem. Maciej Zakościelny, który jest znany z tego, że uwielbia adrenalinę i często sam wykonuje sceny kaskaderskie, tak podsumował spotkanie ze strażakami: - Odważni...

 • "Jestem mordercą": Milicjant na tropie zabójcy kobiet

  Piotr Adamczyk, Agata Kulesza, Arkadiusz Jakubik, Michał Żurawski oraz, w roli głównej, Mirosław Haniszewski - m.in. ci aktorzy są w obsadzie thrillera "Jestem mordercą", do którego zdjęcia trwają w podwarszawskich Laskach. Reżyserem jest Maciej Pieprzyca.

 • Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego: W poszukiwaniu wybitnej indywidualności

  Katarzyna Figura i Andrzej Chyra, podczas gali 3 grudnia, otrzymają specjalne wyróżnienia z okazji 50-lecia Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Wtedy poznamy też laureata nagrody za 2019 r. Nominowani są Bartosz Bielenia, Maria Dębska, Eliza Rycembel, Sebastian Fabijański i Piotr Żurawski.

Zdjęcia na temat: maciej żurawski
Wideo na temat: maciej żurawski
 • "Kruk. Szepty słychać po zmroku": Nowy teaser serialu

  „Kruk” to pierwszy serial CANAL+ w standardzie 4K. Premiera wiosną 2018. W głównej roli - Adama Kruka, inspektora kryminalnego - wystąpi Michał Żurawski. Obok niego widzowie zobaczą również: Cezarego Łukaszewicza, Katarzynę Wajdę, Andrzeja Zaborskiego, Annę Nehrebecką, Marcina Bosaka i Jerzego Schejbala. Za reżyserię serialu odpowiada Maciej Pieprzyca. Pomysłodawcą i twórcą scenariusza jest Jakub

 • Izabella Łukomska-Pyżalska zachęca do głosowania! Żenujące?

  Izabella Łukomska-Pyżalska zapragnęła dostać się do Parlamentu Europejskiego. Gwiazda "Playboya" musi się jednak starać, bo lista konkurentów-celebrytów jest ogromna. W najnowszym spocie wyborczym opowiada więc o swoich atutach i próbuje zerwać z wizerunkiem seksbomby! Ciekawe, czy też ma taką wiedzę o Unii Europejskiej, co Otylia Jędrzejczak i Maciej Żurawski, którzy nieźle się skompromitowali