• Informacje na temat:

  maciej żurawski aktor

Artykuły na temat: maciej żurawski aktor
 • Michał Żurawski: Lekcja pokory

  Na tegorocznym festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie Michał Żurawski pojawił się w trzech filmach, z których każdy wyreżyserowała kobieta. Aktor w rozmowie podczas festiwalu nie szczędził pochwał pod adresem reżyserek. - Każda z nich kombinowała na swój sposób i zwracała uwagę na rzeczy, które na pierwszy rzut oka mogły wydawać się nieważne. Dopiero potem okazywało się, jak istotne są to szczegóły...

 • Trwają zdjęcia do "Jestem mordercą" Macieja Pieprzycy

  Maciej Pieprzyca, który w latach 90. zrealizował film dokumentalny o głośnej sprawie seryjnego zabójcy kobiet, zwanego "wampirem z Zagłębia", wraca do niej filmem fabularnym pod tym samym tytułem "Jestem mordercą".

 • Maciej Zakościelny: Oświadczyny na planie "Strażaków"

  Maciej Zakościelny i Weronika Rosati zagrają główne role w nowym serialu TVP1 zatytułowanym "Strażacy". Aktorzy grający role strażaków przeszli szkolenie z zasad obsługi sprzętu gaśniczego w jednostce straży pożarnej. Zdjęcia do produkcji ruszyły 4 sierpnia, premiera planowana jest na wiosnę 2015 roku. W tym roku Jedynka wyemituje 90-minutowy odcinek pilotażowy.

 • O tym, że większość mężczyzn będzie dziś wieczór zajętych piłka nożną - wiedzą wszystkie kobiety. Wśród nich nie zabraknie także aktorów. Gwiazda serial u "M jak miłość" oraz zwycięzca "Tańca z gwiazdami" będzie dziś trzymał kciuki za biało-czerownych. "Dziś założę koszulkę Maćka Żurawskiego" - mówi aktor.

 • 200 aktorów, kaskaderzy i pirotechnicy

  Około 200 aktorów wystąpi w serialu TVP "1920. Biało-czerwone", przedstawiającym jeden z najważniejszych momentów w dziejach Polski - walkę o niepodległość w 1920 r. Na planie telewizyjnej produkcji pracują także kaskaderzy, pirotechnicy i grupy rekonstrukcyjne.

 • Maciej Zakościelny walczy z ogniem

  Główną rolę w serialu powierzono Maciejowi Zakościelnemu. Aktor wcielił się w postać Adama, młodego strażaka, który właśnie znalazł się na życiowym zakręcie. Nie dość, że jego narzeczona (w tej roli(...) najlepiej oddać specyfikę trudnej i niebezpiecznej pracy strażaków, aktorzy przeszli specjalistyczne szkolenia dotyczące obsługi sprzętu gaśniczego, udziału w akcjach ratowniczych, ratownictwa wodnego...

 • Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego: W poszukiwaniu wybitnej indywidualności

  Katarzyna Figura i Andrzej Chyra, podczas gali 3 grudnia, otrzymają specjalne wyróżnienia z okazji 50-lecia Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Wtedy poznamy też laureata nagrody za 2019 r. Nominowani są Bartosz Bielenia, Maria Dębska, Eliza Rycembel, Sebastian Fabijański i Piotr Żurawski.

 • Piotr Adamczyk o filmie "Jestem mordercą"

  ..."Jestem szczęśliwy, że taką rolę otrzymałem" - powiedział Piotr Adamczyk o filmie "Jestem mordercą". "Miałem okazję zagrać człowieka niezwykle cynicznego" - zdradził aktor. Film Macieja Pieprzycy trafi na ekrany polskich kin 4 listopada.

 • Znamy nominacje do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2019

  Poznaliśmy piątkę młodych polskich aktorów, którzy zostali nominowani do tegorocznej Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Są niespodzianki?

 • Laureata Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego poznamy 12 kwietnia

  Julia Kijowska, Marta Nieradkiewicz, Dawid Ogrodnik, Filip Pławiak oraz Piotr Żurawski - to młodzi aktorzy, którzy mają szansę na Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego za rok 2016. Zwycięzcę poznamy na uroczystej gali, która odbędzie się 12 kwietnia w Warszawie.