• Informacje na temat:

  maciek durczak

Artykuły na temat: maciek durczak
 • Lesz kupiła kolejne zwycięstwo?

  Maciek Durczak, były menedżer Dody, sugeruje, że nagroda dla Natalii Lesz w kategorii "Debiut roku" na gali Viva Comet była kupiona.

 • Są razem czy nie?

  Maciek Durczak dementuje pogłoski o rozpadzie swojego związku z Anią Wyszkoni (26 l.), wokalistką grupy Łzy.

 • Ania Wyszkoni wprowadza się do chłopaka

  Wokalistka zespołu Łzy i jej partner Maciej Durczak (34 l.) po trzech latach związku w końcu zdecydowali się zamieszkać razem. Oboje są po przejściach, więc pewnie dlatego tak późno podjęli tę decyzję.

 • Łzy: Nadszedł dobry moment

  Ania Wyszkoni z zespołu Łzy i Maciej Durczak, menedżer grupy, spędzili pierwsze wspólne wakacje w towarzystwie dzieci. "Stwierdziliśmy, że wreszcie nadszedł ten dobry moment. Wcześniej nie chcieliśmy robić z naszego związku żadnej sensacji" - powiedziała piosenkarka.

 • Wyszkoni miała problemy z synem

  Gdy Anna Wyszkoni rozwiodła się z mężem, ich syn nie mógł zrozumieć, że rodzice nie mieszkają już razem. Chłopiec nie akceptował także nowego partnera mamy, Macieja Durczaka .

 • Łzy: Wokalistka z menedżerem

  Ania Wyszkoni (27 l.) opowiada o swoim związku z Maciejem Durczakiem (35 l.).

 • Anna Wyszkoni szykuje się na wyjątkowy czas! Wkrótce weźmie ślub?

  ...decyzji pomógł jej ukochany Maciej Durczak (43 l.), który jednocześnie jest jej menadżerem.  Poznali się 12 lat temu i od tego czasu idą przez życie razem. Mają dzieci z poprzednich związków, a swój przypieczętowali narodzinami córki Poli (3 l.).  Myślą o ślubie, ale powtarzają, że czekają na właściwy moment. - Maciek nie chce się zdradzać, ale uważa, że ten moment właśnie nadszedł. Zamierza raz...

 • "Coś słowiańskiego"

  Kasia Nova to nowa twarz na polskiej scenie dance. Młoda wokalistka jest nową podopieczną najpopularniejszego menedżera w Polsce, Macieja Durczaka, zajmując miejsce Dody. W związku z premierą pierwszego singla Kasi "Did You Ever Know", który będzie wydany także na rynkach zagranicznych, wokalistka opowiedziała w rozmowie z Pawłem Kasą m.in. o początkach współpracy z Durczakiem, planach

 • Ania Wyszkoni: Teraz jestem o wiele silniejsza!

  Maciejem Durczakiem, swoim menadżerem. Wokalistka zdradziła „Na żywo”, dlaczego sporadycznie zabiera swoje pociechy na koncerty, jak spędza z nimi czas wolny i czy czasem ma pretensje do swojego(...) i nie mamy do siebie pretensji o to czy o tamto, bo doskonale znamy mechanizmy, jakimi rządzi się świat, w którym się obracamy. Czy przebywanie razem i w domu, i w pracy nie jest trudne? - Maciek...

 • Ewa: Nie jestem Dodą!

  "Od paru lat jestem wielką fanką Dody. Uwielbiam jej styl, sposób śpiewania i charyzmę" - mówi 14-letnia Ewa Farna, o której mówiono, że może zastąpić Dodę w grupie Virgin.

Zdjęcia na temat: maciek durczak