• Informacje na temat:

  maciek jachowski

Artykuły na temat: maciek jachowski
 • Maciek Jachowski zatańczył tylko raz

  W niedzielę 5 września ruszyła 12.edycja "Tańca z gwiazdami" . Tym razem, po raz pierwszy w historii programu, już w otwierającym edycję odcinku wyeliminowana musiała zostać jedna para. Wielkim przegranym okazał się Maciej Jachowski , któremu partnerowała Janja Lesar.

 • Kto prześladuje serialową gwiazdę?

  Maciej Jachowski, aktor znany z serialu "Na Wspólnej" i "M jak miłość", padł ofiarą stalkingu. Nie tylko jest prześladowany przez nieznajomą kobietę, utrzymującą, że ma z nim romans, ale także osaczany nocnymi telefonami i sms-ami.

 • Laura wywalczyła Brylantowy Mikrofon

  Po jedenastu tygodniach ostrej rywalizacji i wokalnych zmagań gwiazd nadszedł wreszcie wielki finał. W grze o Brylantowy Mikrofon wzięli udział: Robert Kudelski, Ola Zienkiewicz, Laura Samojłowicz oraz Maciek Jachowski.

 • Finał "jak Oni śpiewają"

  Po prawie 3 miesiącach rywalizacji o Brylantowy Mikrofon w piątej edycji "jak Oni śpiewają" nadszedł czas na wyczekiwany finał. W programie pozostało czterech uczestników i to ktoś z nich w sobotni wieczór będzie cieszył się z wygranej.

 • Gorzkie "JoŚ" dla Kwaśnego

  ...patrzą, to nie słyszą. Za to niespodziankę sprawił, zagrożony w poprzednim odcinku, Maciek Jachowski. Dla niego najwyraźniej obecność bliskich w programie była, w odróżnieniu od pozostałych...

 • Wygrała "jak Oni śpiewają"

  Znamy już zwycięzcę piątej edycji "jak Oni śpiewają". Tym razem Brylantowy Mikrofon trafił w ręce Laury Samojłowicz.

 • Jak oni śpiewają rock and rolla

  Maciek Jachowski, wykonawca hitu Czesława Niemena ,"Płonie stodoła". Przeziębiony aktor fałszował, wszedł w śpiewaną frazę wyżej niż powinien, dlatego żeńska część jury określiła występ jako "marny" czy(...) polskiej sceny - zespołu Feel. Piotr Kupicha zaśpiewał "Pokaż na co cię stać", a ,"oni" pokazali, i to w jakim stylu! Jako pierwszy wystąpił Maciej Jachowski z piosenka Stachurskiego - "Z każdym twym...

 • Niklińska bez Mikrofonu

  Pierwszy majowy odcinek "jak Oni śpiewają" upłynął we włoskich klimatach. Z programem musiała pożegnać się Maria Niklińska, która Brylantowego Jokera wręczyła Robertowi Kudelskiemu. Na zagrożonych pozycjach znaleźli się Bożena Dykiel i Krzysztof Hanke.

 • Samuel Palmer już nie zaśpiewa

  Samuel Palmer przegrał pojedynek z Marią Niklińską i musiał odejść z "jak Oni śpiewają". Brylantowego Jokera wręczył Laurze Samojłowicz, która po raz drugi dostała taką szansę w tym programie.

 • Nowa odsłona wielkiego show!

  Utalentowani laureaci "Jak oni śpiewają" po raz drugi staną do walki, o Brylantowy Mikrofon, sławę i uwielbienie widzów. Szykuje się zacięta walka.

Dyskusje na temat: maciek jachowski