• Informacje na temat:

  maciek kurzajewski

Artykuły na temat: maciek kurzajewski
 • Kulisy rozwodu Kurzajewskich! Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyjawia, jak podzielili majątek!

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska (47 l.) i Maciej Kurzajewski (47 l.) nie są już małżeństwem. Wspólnie zapewniają, że rozstali się z klasą. Teraz gadatliwa celebrytka postanowiła jednak ujawnić kolejne szczegóły ich rozwodu...

 • Ice Bucket Challenge w "Świat się kręci"

  Katarzyna Zielińska, Maciej Kurzajewski i Agata Młynarska postanowili dołączyć do światowej akcji na rzecz Stwardnienia Zanikowego Bocznego. Na żywo, w studiu programu "Świat się kręci" podczas premierowego odcinka wykonali Ice Bucket Challenge przypominając widzom charytatywną ideę akcji, której uległ świat sportu, polityki, biznesu i show-biznesu.

 • Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Czy dadzą sobie drugą szansę?

  Wiadomość o rozstaniu Macieja Kurzajewskiego (46 l.) i Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej (46 l.) było wielkim zaskoczeniem dla ich fanów. Żona prezentera zabrała głos w tej sprawie i poinformowała, że główną przyczyną rozstania było znikome zainteresowanie Macieja jej osobą. Mimo wszystko spędzili ze sobą święta Bożego Narodzenia. Czy jest jeszcze szansa na ich pojednanie?

 • Agata Młynarska: Wracam na wizję!

  Agata Młynarska właśnie zakończyła urlop. Wypoczęta i pełna energii już niedługo znów poprowadzi "Świat się kręci" w Jedynce. To świetna wiadomość dla wielbicieli prezenterki, którzy martwili się o nią po tym, jak w maju nagle znalazła się na dłuższym zwolnieniu lekarskim. Wówczas w roli gospodarza programu zastąpił gwiazdę jej dobry przyjaciel, Maciej Kurzajewski.

 • Rozwód Kurzajewskich. Maciej Kurzajewski i Paulina przerwali milczenie!

  Maciej Kurzajewski (46 l.) spędził u boku żony niemal całe dorosłe życie. Ale, jak donosi "Twoje Imperium", rozwód już jest przesądzony.

 • Filmowy pocałunek Agaty Młynarskiej na antenie!

  Z okazji jesiennej premiery prowadząca program "Świat się kręci" Agata Młynarska przypomniała kilka najzabawniejszych momentów produkcji.

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska szczerze o relacjach z byłym mężem! Tego chyba nikt się nie spodziewał!

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska (47 l.) i Maciej Kurzajewski (47 l.) rozwiedli się pod koniec stycznia 2020 roku. Choć ich rozstanie było burzliwe i medialne, to w sądzie byli małżonkowie zachowali klasę. Teraz okazuje się, że i po rozwodzie ich kontakty mogą zaskoczyć niejednego!

 • Brytyjska gwiazda wystąpi w Bydgoszczy

  Znamy już pierwsze gwiazdy, które wystąpią na Bydgoszcz Hit Festiwalu - na scenie pojawi się grupa Feel oraz Sophie Ellis-Bextor. Piotr Kupicha z zespołem zagra w drugim dniu festiwalu, a brytyjska piosenkarka pierwszego dnia, uświetniając konkurs na "Polski Hit Lata 2010".

 • Maciej Kurzajewski drwi z Justyny Steczkowskiej!

  Maciek Kurzajewski na antenie TVP postanowił sobie zakpić z Jusi! Obrazi się?

 • Radosław Brzózka: Czas dojrzeć!

  Radosław Brzózka jest jednym z najbardziej lubianych polskich dziennikarzy telewizyjnych, który na stałe związany jest z TVP 1. Dzięki występowi w programie "Kocham Cię, Polsko!" dziennikarz dał się poznać z zupełnie innej strony, dzięki czemu poszerzyło się grono jego sympatyków.