• Informacje na temat:

  maciek miernik

Artykuły na temat: maciek miernik
 • Płyta "Help Maciek 2": Przyjaciele na pomoc Maciejowi Miernikowi

  Płyta "Help Maciek 2" to jedyny zapis DVD i CD, jaki powstał przy współudziale gwiazd rzeszowskiej sceny muzycznej lat 80., oraz zaproszonych gości. Całość została zrealizowana, by pomóc choremu na raka Maciejowi Miernikowi.

 • Koncerty dla Maćka Miernika. Muzycy pomagają

  Rozkręca się akcja pomocy dla Maćka Miernika (muzyka znanego z m.in. grup 1984, Aurora, Restrykcja, Noah Noah), który zmaga się z nowotworem układu krwiotwórczego.

 • Help Maciek: Przyjaciele wciąż pomagają

  Ponad 50 tys. zł zebrano podczas akcji pomocy finansowej dla Macieja Miernika, muzyka i producenta znanego z m.in. grup 1984, Aurora, Noah Noah, Restrykcja, Reflection i Flashback. Miernik zmaga się z nowotworem układu krwiotwórczego.

 • Przyjaciele wspierają Macieja Miernika. "Też miałem nowotwór"

  Zmagający się z nowotworem układu krwiotwórczego Maciej Miernik może liczyć na swoich przyjaciół. W rozmowie z INTERIA.PL opowiadają oni, jak go poznali i jakim jest człowiekiem.

 • Organizują pomoc dla chorego muzyka

  Koledzy Macieja Miernika (muzyka znanego z grup 1984, Aurora, Restrykcja, Noah Noah) organizują dla niego pomoc, gdy wykryto u niego ciężką chorobę.

 • Aya RL: Powrót na jeden koncert

  Pamiętacie "Skórę", jeden z większych przebojów polskiego rocka lat 80.? Wykonująca go grupa Aya RL z Pawłem Kukizem w roli wokalisty powraca tylko na jeden, specjalny koncert. Charytatywny występ organizowany jest dla ciężko chorego muzyka Macieja Miernika.

 • "Nasze życie to nie tylko hardcore"

  się w marcu 2003 roku i właśnie z tej okazji o nazwie grupy, zawartości albumu, śpiewaniu po angielsku i Internecie, z wokalistą Krystofem Michalem rozmawiał Maciek Rychlicki.

 • Ramona Rey po raz trzeci

  25 października ukaże się trzeci album wokalistki Ramony Rey, zatytułowany po prostu "Ramona Rey 3".

 • Sztyk w końcu zadebiutuje

  Po sześciu latach pracy pod koniec stycznia ukaże się debiutancki album Sztyka, poety i wokalisty współpracującego z Igorem Czerniawskim (niegdyś Aya RL).

 • Wojciech Jagielski: Żebym tylko nie dostał syndromu Boga

  Juror "Bitwy na głosy" w rozmowie z INTERIA.PL opowiada o swojej mocy sprawczej i faworytach muzycznego show TVP 2.

Wideo na temat: maciek miernik
 • Matki w mackach Marsa

  Wynieś śmieci! Zjedz brokuły! - po cóż innego potrzebna jest mama, niż po to, żeby stale kazać nam robić coś, na co wcale nie mamy ochoty?! Dziewięcioletni Milo zmienia zdanie na ten temat z chwilą, gdy jego mamę uprowadzają Marsjanie, którzy chcą wykraść jej matczyne instynkty i przekazać je nieporadnym marsjańskim niańkom. Milo ukrywa się na statku kosmicznym zmierzającym w kierunku Marsa. Jego misja ratownicza wymaga przejęcia kontroli nad całą planetą. W tym brawurowym przedsięwzięciu...

 • Mój rower

  Mówi się, że mężczyźni nie rozumieją kobiet. A co jeśli jest jeszcze gorzej i nie rozumieją też siebie nawzajem? Najnowszy komediodramat Piotra Trzaskalskiego ("Edi" - zdobywca ponad 30. prestiżowych nagród filmowych), to nietypowy przewodnik po męskim świecie. Dlaczego niezależnie od wieku, gdy facet kocha, nie potrafi tego wyrazić słowami? Paweł (Artur Żmijewski), Włodek (Michał Urbaniak) i Maciek (Krzysztof Chodorowski) skazani na swoje towarzystwo przez kilka dni, nie przepuszczą żadnej...

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...