• Informacje na temat:

  maciek z klanu gra

Artykuły na temat: maciek z klanu gra
 • ​"Klan": Maciek i Martynka wezmą ślub w Kanadzie!

  Lucyna (Joanna Pałucka) zapyta Grażynkę (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), czy wybiera się do Kanady na... ślub Maćka (Piotr Swend) i Martynki (Natalia Antoszczak). Okaże się, że Kwapiszowa nie wie, iż jej syn zamierza się ożenić!

 • "Klan": W miłosnym potrzasku

  Po śmierci małżonków zarówno Grażynka, jak i Paweł Lubicz szukają szczęścia u boku nowych partnerów. Wygląda jednak na to, że ta sielanka w "Klanie" nie potrwa zbyt długo...

 • Jasiek usiłuje wymknąć się z domu, by uniknąć kłopotliwych pytań. Beata i Piotr czekają jednak na niego i próbują dowiedzieć się, czy wie coś o zniknięciu rodowej biżuterii. Chłopak zaprzecza. Później dowiaduje się, że Ramona wyjechała. Maciek źle się czuje po wypitym wczoraj alkoholu. Grażyna tłumaczy mu, na czym polega dorosłość i odpowiedzialność. Feliks uczy się do egzaminu i narzeka na...

 • Maciek z "Klanu" bohaterem filmu

  Film dokumentalny "Podwójne życie Piotra S." jest historią Piotra Swenda, który w serialu "Klan" występuje w roli Maciusia. Od kilkunastu lat chłopiec żyje w dwóch światach - rzeczywistym i serialowym. Czasami granica pomiędzy tymi światami się zaciera.

 • Klan

  Reżyser spektaklu, w którym gra Maciek, spotyka się z Grażyną. Informuje ją, że wobec postawy chłopca, będzie musiał z niego zrezygnować. Paweł z synem...

 • Serialowe gwiazdy inne niż wszystkie

  Piotr Swend, czyli Maciek z "Klanu", Lauren Potter, czyli Becky Jackson z "Glee", i Chris Burke, czyli niezapomniany Corky z serialu "Dzień za dniem" - dziś oczy całego świata zwrócone są na ludzi takich jak oni. 21 marca to bowiem Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.

 • Maciek od wczoraj nie wychodzi z pokoju. Grażyna nie wie, jak skłonić go do otwarcia drzwi. Kasi nie udaje się namówić go nawet na jego ulubione naleśniki....

 • "Rasiak Song": Zobacz teledysk!

  Grzegorz Rasiak, napastnik reprezentacji Polski, od dłuższego czasu cieszy się wielką popularnością w internecie. Informowaliśmy już, że o piłkarzu powstała piosenka "Rasiak Song", wykonywana przez łódzki zespół Superpuder. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do tego nagrania, o którym opowiedział nam lider grupy Superpuder.

 • Klan

  Bożena opowiada matce o wczorajszej wizycie na plebanii w Trąbkach. Znalazła tam nie tylko biologiczną matkę, ale też starszego brata, wikarego Kostka. Maciek domaga się od Grażyny, by zawiozła go do(...) zrobić. Na Sadybie po wspólnej kolacji Jerzy zaprasza gości przed dom. Razem z Michałem zapala oświetlenie dekorujące budynek i taras. W tym czasie Maciek gra kolędę.

 • "Nie chcemy skandali"

  , Magda Steczkowska, członkini słynnego klanu Steczkowskich,a skład uzupełniają: klawiszowiec Adam Niedzielin (Formacja Nieżywych Schabuff) i gitarzysta Tomasz Banaś (Mafia). We wrześniu 2003 roku(...) wspomniany album, ale też o problemach, jakie stoją przed młodymi grupami chcącymi zrobić karierę, o marzeniach i o tym, czy zgodziliby się zostać bohaterami programu typu reality-show.

Dyskusje na temat: maciek z klanu gra