• Informacje na temat:

  maciek z klanu gra

Artykuły na temat: maciek z klanu gra
 • Maciek z "Klanu" bohaterem filmu

  Film dokumentalny "Podwójne życie Piotra S." jest historią Piotra Swenda, który w serialu "Klan" występuje w roli Maciusia. Od kilkunastu lat chłopiec żyje w dwóch światach - rzeczywistym i serialowym. Czasami granica pomiędzy tymi światami się zaciera.

 • "Klan": Maciek i Martynka wezmą ślub w Kanadzie!

  Jak to możliwe, że Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) nie wie, że Maciek zamierza ożenić się w Kanadzie? Oto, co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Klan".

 • "Klan": W miłosnym potrzasku

  Po śmierci małżonków zarówno Grażynka, jak i Paweł Lubicz szukają szczęścia u boku nowych partnerów. Wygląda jednak na to, że ta sielanka w "Klanie" nie potrwa zbyt długo...

 • Serialowe gwiazdy inne niż wszystkie

  Piotr Swend, czyli Maciek z "Klanu", Lauren Potter, czyli Becky Jackson z "Glee", i Chris Burke, czyli niezapomniany Corky z serialu "Dzień za dniem" - dziś oczy całego świata zwrócone są na ludzi takich jak oni. 21 marca to bowiem Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.

 • "Nie chcemy skandali"

  ..., Magda Steczkowska, członkini słynnego klanu Steczkowskich,a skład uzupełniają: klawiszowiec Adam Niedzielin (Formacja Nieżywych Schabuff) i gitarzysta Tomasz Banaś (Mafia). We wrześniu 2003 roku(...) wspomniany album, ale też o problemach, jakie stoją przed młodymi grupami chcącymi zrobić karierę, o marzeniach i o tym, czy zgodziliby się zostać bohaterami programu typu reality-show.

 • "Swastykę zastąpiły tęczowe sztandary"

  ...konsumować w całości, a nie patrzeć na to, do jakiego etapu osoba oceniana dotarła. Przekładając to na język dzisiejszy: ktoś uważa się za fantastycznego artystę i jednocześnie gra w serialu pod tytułem "Klan" (śmiech)... Wiadomo, o co chodzi. Pomijając oczywiście wyjątek, którym jest Maciek z "Klanu". W tym wypadku jest to osoba, która rzeczywiście jest oryginalna i szczera w tym poemacie...

Dyskusje na temat: maciek z klanu gra