• Informacje na temat:

  macierewicz

Artykuły na temat: macierewicz
 • Jarosław Jakimowicz dziękuje Antoniemu Macierewiczowi

  Aktor Jarosław Jakimowicz podziękował w środę na antenie TVP Info Antoniemu Macierewiczowi za "50 lat walki o niepodległość".

 • "Polityka": Macierewicz i "Misiaczek"

  ..."Kochani, czy rozpoznajecie tych dwóch panów?" - tak Patryk Vega zachęca do obejrzenia kolejnego fragmentu swojego nowego filmu "Polityka". Oglądamy w nim ucharakteryzowanych na Antoniego Macierewicza i Bartłomieja Misiewicza - Janusza Chabiora oraz Antoniego Królikowskiego.

 • Macierewicz ma przeprosić TVN

  Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Antoni Macierewicz, musi przeprosić telewizję TVN, ponieważ powiedział, że "z państwowej kasy dobrowolnie finansuje się TVN". Nie musimy jednak płacić 100 tys. zł na cel społeczny.

 • Czego słucha opozycja?

  W styczniu 2016 roku prześwietliliśmy gusta muzyczne polityków z obozu rządzącego (prezydent Duda, prezes Kaczyński, minister Macierewicz), teraz przyszła kolej na polityków opozycji. Czego słuchają Petru, Tusk i Miller? Dowiesz się poniżej.

 • "Ucho Prezesa": Będą tantiemy dla polityków PiS?

  Premier Beata Szydło żartowała, że razem z szefami: MSWiA i MON będą musieli wystąpić do autorów serialu "Ucho Prezesa" o tantiemy, ponieważ robią reklamę serialowi. Szef MON Antoni Macierewicz ocenił, że serial jest znakomity, a minister SWiA Mariusz Błaszczak przyznał, że jest zabawny.

 • "Pytanie na śniadanie": Jarosław Jakimowicz nowym prowadzącym

  Jarosław Jakimowicz został właśnie gospodarzem programu "Pytanie na śniadanie extra". O aktorze ostatnio zrobiło się głośno, kiedy publicznie podziękował Antoniemu Macierewiczowi za "50 lat walki o niepodległość".

 • Jarosław Jakimowicz zażądał wyproszenia gościa ze studia Polsatu

  Jarosław Jakimowicz znowu wzbudza spore emocje. Aktor, który zasłynął niedawno tym, że publicznie podziękował Antoniemu Macierewiczowi za "50 lat walki o niepodległość", zażądał, aby ze studia Polsatu wyprosić jednego z gości programu Agnieszki Gozdyry "Skandaliści". Co się stało?

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w grudniu

  Koniec roku obfitował w wydarzenia, które polscy artyści komentowali w mediach społecznościowych. Najpierw reżyser Andrzej Saramonowicz ostro skrytykował egzotyczną sesję zdjęciową Antoniego Macierewicza, później Maja Ostaszewska wypowiedziała się na temat decyzji prezydenta w sprawie sądów. Wtórował jej Maciej Stuhr, starając się całą sytuację wziąć w nawias żartu. W międzyczasie Michał...

 • Bartłomiej Misiewicz w Telewizji Republika

  Bartłomiej Misiewicz zostanie teraz dziennikarzem? Były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej i były szef gabinetu politycznego Antoniego Macierewicza ma prowadzić program o obronności i bezpieczeństwie kraju w Telewizji Republika.

 • Michał Wiśniewski o Smoleńsku: "To był błąd pilota"

  Wokalista Michał Wiśniewski komentuje kontrowersje związane z katastrofą smoleńską i krytykuje rewelacje badającego przyczyny wypadku parlamentarnego zespołu Antoniego Macierewicza.

Zdjęcia na temat: macierewicz
Wideo na temat: macierewicz
 • Antoni Macierewicz jest zagorzałym fanem Paulli!

  A to zaskoczenie! Któż mógłby przypuszczać, że Antoni Macierewicz jest tak obeznany z polską muzyką pop. Okazuje się bowiem, że nowy minister obrony narodowej jest zagorzałym fanem niejakiej Paulli! Pan Antoni wyznał to w rozmowie z jedną z internetowych telewizji tuż po koncercie swojej ulubienicy! "Jestem fanem od dawna" - przyznał Macierewicz. Zaskoczeni?

Dyskusje na temat: macierewicz