• Informacje na temat:

  mackenzie crook

Artykuły na temat: mackenzie crook
 • Portman w teledysku McCartney'a

  Natalie Portman wystąpi w teledysku do nowej piosenki Paula McCartney'a. Aktorka znalazła się na planie klipu dzięki swojej przyjaciółce Stelli, która jest córką słynnego muzyka.

 • Jeremy Irons zastępuje Gandalfa

  Jeremy Irons ( "Piano Bar" , "Wehikuł czasu" ) zagra w filmowej adaptacji szekspirowskiego "Kupca weneckiego". Brytyjski zdobywca nagrody Oscara zastąpi na planie swojego nie mniej słynnego rodaka Iana McKellena ( "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" , "X-MEN 2" ). Zdjęcia do filmu, w którym tytułową postać zagra Al Pacino ( "Rekrut" , "Ludzie, których znam" ), rozpoczną się 23 listopada.

 • W sobotę, 19 maja, Melanie C gościnnie wystąpiła w programie "Jak ONI śpiewają". Tymczasem na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć najnowszy teledysk byłej Spice Girls nakręcony do piosenki "I Want Candy".

 • Bond i Billy Elliott w "Tin Tinie"

  Jamie Bell, aktor znany z tytułowej roli w "Billy Elliocie" zagra słynnego reportera Tin Tin w adaptacji znanego komiksu. W filmie Stevena Spielberga wystąpi obok samego Bonda - Daniela Craiga.

 • Zatańcz z Beatlesem

  4 czerwca ukaże się nowy solowy album Paula McCartney'a - "Memory Almost Full". Płytę byłego Beatlesa zapowiada singlowy utwór "Dance Tonight".

 • Nominowany "Powrót Króla"

  Przebój "Władca Pierścieni: Powrót Króla" zdobył aż osiem nominacji do nagród Empire Awards, przyznawanych przez popularny angielski magazyn filmowy. W kategorii "Najlepszy film" obraz Petera Jacksona rywalizować będzie z filmami: "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , "Wzgórze nadziei" , "Kill Bill: Volume 1" i "X-MEN 2" .

 • "Masz talent!": Ktoś w niego uwierzył

  Podobał ci się film "Billy Elliot" - przejmująca opowieść o młodym, utalentowanym tancerzu z górniczej rodziny? Podobne historie zdarzają się naprawdę!

 • Powrót Paula McCartney'a

  Słynny Beatles potwierdził właśnie listę 13 utworów na swój premierowy album "Memory Almost Full", który ukaże się już na początku czerwca.

Wideo na temat: mackenzie crook
 • Masz talent!

  "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...

 • Ostatnia miłość na Ziemi

  "Ostatnia miłość na Ziemi" to oryginalne połączenie zmysłowego romansu i kina katastroficznego. W rolach głównych Ewan McGregor ("Debiutanci", "Autor widmo") i Eva Green ("Casino Royale") jako nieznajomi, którzy spotykają się przypadkowo i szaleńczo w sobie zakochują. Wkrótce świat stanie w obliczu tajemniczego zagrożenia, mogącego być końcem ludzkości. Film wyreżyserował David Mackenzie, jeden z najciekawszych brytyjskich twórców młodego pokolenia, autor filmu "Młody Adam". "Ostatnia miłość...

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...