• Informacje na temat:

  maczeta alba

Artykuły na temat: maczeta alba
 • Jessica Alba: Symbol seksu

  Była jeszcze dzieckiem, kiedy w 1994 roku rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem. Dziś Jessica Alba ma 35 lat, jest żoną i matką - a do tego jedną z dumnych posiadaczek tytułu "symbolu seksu", wciąż królującą pod tym względem w gronie hollywoodzkich gwiazd.

 • Maczeta znowu zabija

  Maczeta, tytułowy bohater przeboju Roberta Rodrigueza, reżysera "Sin City" i "Desperado", powraca w najostrzejszym filmie sezonu. "Maczeta zabija" trafi na nasze ekrany jesienią, równo z premierą amerykańską, planowaną na 13 września.

 • Uwaga: Maczeta powraca!

  Robert Rodriguez zapowiedział, że w kwietniu rozpoczną się prace na planie kontynuacji głośnego filmu "Maczeta".

 • Jessica Alba w kosmosie

  Jessica Alba ("Fantastyczna Czwórka", "Maczeta", "Sin City - Miasto Grzechu") zakończyła negocjacje, dotyczące jej udziału w filmie "Weightless". Hollywoodzka aktorka zagra astronautkę.

 • Ostra jak maczeta!

  ..., wówczas pomaga technika. Tylko dlatego Alba zgodziła się zagrać w filmie "Maczeta", że wystąpiła w bieliźnie, którą później komputerowo "wymazano"! Powodem, jak mówi, jest wychowanie w katolickiej(...) wejdzie druga część "Sin City". Chociaż Alba pełnoetatowo zajmuje się córkami - 4,5-letnią Honor i półtoraroczną Haven - to ma czas na inną działalność. Założyła i prowadzi firmę "The Honest Company...

 • Jessica Alba: Seksowna agentka

  W każdym kontrakcie, który Jessica Alba podpisuje przed rozpoczęciem zdjęć, ma zagwarantowane, że nie będzie grać nago. Po przeczytaniu scenariusza filmu "Maczeta" poczuła się niekomfortowo, bo(...) hitów "Maczeta" i "Sin City". Zdecydowała się wrócić do tych ról, mimo że obie produkcje kosztowały ją wiele nerwów. W pierwszej było za dużo rozbierania, a na potrzeby drugiej musiała zostać...

 • "Maczeta zabija". Jest zwiastun!

  Wyszkolony do zabijania, zdradzony i pozostawiony na pewną śmierć. Meksykański supertwardziel Maczeta powraca z najtrudniejszą misją w karierze!

 • Maczeta i wąsaty Desperado

  Maczeta, tytułowy bohater przeboju Roberta Rodrigueza, reżysera "Sin City" i "Desperado", powraca w najostrzejszym filmie sezonu. Po raz pierwszy "Maczeta zabija" zostanie zaprezentowana 19 września w ramach Fantastic Fest w Austin w stanie Teksas. Do szerokiej dystrybucji w USA i Polsce trafi natomiast 4 października.

 • Gwiazdy w "Maczecie" Rodrigueza

  Już 26 listopada na ekrany polskich kin trafi "Maczeta", nowy film akcji w reżyserii Roberta Rodrigueza ("Desperado", "Sin City - Miasto grzechu").

 • Jessica Alba poznaje "naszą rodzinkę"

  Chcecie poczuć się staro? No, to posłuchajcie: Jessica Alba jest mężatką i mamą, a w kwietniu 2011 roku skończy trzydzieści lat.