• Informacje na temat:

  madagaskar kret

Artykuły na temat: madagaskar kret
 • Jarosław Kret zadebiutował w Polsacie

  ..."Świt dobry - tak mówię o tej porze. Jestem niezwykle zadowolony z tego, że to mój pierwszy raz. Każdy człowiek czeka na niego. A to mój kolejny" - w środę rano Jarosław Kret przywitał się z widzami w programie "Nowy Dzień z Polsat News".

 • Jarosław Kret prezenterem pogody w Polsacie

  Jarosław Kret będzie prezenterem pogody na antenie Polsatu - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. Według nieoficjalnych informacji "pogodynek" zadebiutuje w nowej roli już w grudniu.

 • Jarosław Kret: Pogodynkiem zostałem przez przypadek

  Jarosław Kret zdradza, że ma w głowie sporo pomysłów, które właśnie przelewa na papier. Pracuje obecnie nad dwoma scenariuszami książek kryminalnych - kryminałów podróżniczych. Pracę nad nowymi publikacjami łączy z obowiązkami zawodowymi w stacji Nowa TV, gdzie zajmuje się przygotowywaniem prognozy pogody. Jego wielkim marzeniem jest realizowanie filmów przyrodniczych.

 • Jarosław Kret: Smak Indii

  W księgarniach pojawi się kolejny dodruk bestsellera Jarosława Kreta "Moje Indie". Z prezenterem pogody i podróżnikiem rozmawiamy o egzotycznym kraju, w którym z przerwami spędził pięć lat. Za co kocha induską kuchnię? Z jaką bollywoodzką aktorką żył w przyjaźni?

 • Jarosław Kret: Ciągnie mnie w świat

  Prognozowanie aury to jego praca. By kompetentnie odpowiadać na pytania o słońce lub deszcz, skończył kurs metorologii. Prywatnie wielką pasją Jarosława Kreta są dalekie podróże.

 • Wciąż słyszę to samo pytanie!

  Słynny pan od pogody, Jarosław Kret, co dwa tygodnie w niedzielę odkrywa przed widzami TVP INFO sekrety najpiękniejszych miejsc w Polsce. Na "Polskę według Kreta" zapraszamy już 6 listopada.

 • Pawlikowska u Banderasa

  ...i spółki" jest naprawdę doborowa. W roli tytułowej wystąpił Marcin Hycnar ("Kung Fu Panda", "Disco Robaczki"). Wspierają go: Julia Kamińska ("Jak wytresować smoka") jako rysia Krysia, Jarosław Kret(...)", "Alicja w Krainie Czarów"), Joanna Jeżewska ("Auta", "Madagaskar 2") i Joanna Węgrzynowska-Cybińska ("Dzielny Despero", "Sezon na misia 2"). Za dubbing "Rysia i spółki" odpowiada studio PRL, które...

 • "Bitwa na głosy": Urszula Dudziak w finale!

  Przedostatni odcinek "Bitwy na głosy" rozpoczęły razem trzy ostatnie grupy: Katowice ( Piotr Kupicha ), Cieszyn ( Halina Mlynkowa ) i Zielona Góra ( Urszula Dudziak ) z gościnnym udziałem współprowadzącego Piotra Kędzierskiego. W piosence "Wyginam śmiało ciało" z filmu "Madagaskar" Kędzierski wykonał partię "Gdzie jest Hubert". Hubert Urbański za moment pojawił się wśród wokalistów, próbując...

 • Telekamery 2013: Nominacje!

  ..., Katarzyna Zielińska, Małgorzata Kożuchowska, Krzysztof Ziemiec, Anita Werner, Magda Gessler, Krzysztof Ibisz, Jarosław Kret, Marzena Sienkiewicz, Mateusz Borek, Przemysław Babiarz, Krystyna(...) Agnieszka Szulim TK.E5 Prezenter informacji: Krzysztof Ziemiec TK.F1 Beata Tadla TK.F2 Hanna Lis TK.F3 Anita Werner TK.F4 Jarosław Gugała TK.F5 Prezenter pogody: Marzena Słupkowska TK.G1 Jarosław Kret...