• Informacje na temat:

  madonna brit

Artykuły na temat: madonna brit
 • Madonna nie chciała Brit Award

  Madonna, amerykańska wokalistka pop, nie zgodziła się na przyznanie jej przez przedstawicieli brytyjskiego przemysłu muzycznego nagrody za całokształt twórczości. Wykonawczyni przeboju "Music" doszła bowiem do wniosku, iż mogłoby to oznaczać, że jej kariera dobiega już końca, ona tymczasem ma ochotę jeszcze dość długo podbijać swymi piosenkami listy przebojów.

 • Brit Awards wręczone

  W poniedziałek, 26 lutego, wieczorem w londyńskim Earls Court odbyła się gala wręczenia Brit Awards, czyli nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego. Najbardziej zawiedziony mógł być Craig David. Wokalista nominowany był aż w sześciu kategoriach, ale nie otrzymał nawet jednego wyróżnienia. Doceniono natomiast Eminema, który odebrał statuetkę dla "najlepszego zagranicznego solisty".

 • Brit Awards 2015: Madonna upadła ze sceny. Winna peleryna

  ..."Moja piękna peleryna była zawiązana zbyt ciasno! Nic mnie jednak nie powstrzyma. Dziękuję wszystkim za dobre słowa. Jestem cała" - wyjaśniła na Instagramie Madonna . Na początku występu artystki(...). Mimo upadku Madonna szybko wstała i dokończyła śpiewanie utworu "Living For Love". Utwór ten promuje najnowszą płytę wokalistki "Rebel Heart", która ukaże się w marcu 2015 roku. Madonna na scenie...

 • Brit Awards: Co działo się w poprzednich latach?

  ...24 lutego 2016 roku w Londynie odbędzie się 36. rozdanie nagród brytyjskiego przemysłu fonograficznego, znanych pod nazwą Brit Awards. Jedna z najważniejszych nagród muzycznych rozdawanych w Europie nie może równać się z Grammy rozmachem i liczbą przyznanych statuetek, ale mimo wszystko nie można powiedzieć, że na Brit Awards zawsze jest nudno, a Brytyjczycy nie potrafią się bawić. Oto kilka...

 • Zobacz najlepsze występy Brit Awards 2015!

  Gala Brit Awards 2015 to nie tylko upadek Madonny, to także kilka wyjątkowo interesujących występów. Na scenie pojawili się m.in. Take That, Kanye West oraz Taylor Swift.

 • Brit Awards: Triumf Kaiser Chiefs

  W środowy wieczór, 15 lutego, w Londynie rozdano najważniejsze nagrody brytyjskiego przemysłu muzycznego, czyli Brit Awards. W "Earls Court" triumfowała gitarowa formacja Kaiser Chiefs, która zgarnęła trzy statuetki, dystansując takie potęgi jak choćby Oasis, czy Franz Ferdinand.

 • Brit Awards: Siła debiutów

  Poznaliśmy nominacje do tegorocznych nagród Brit Awards. Po pięć szans na prestiżowe statuetki otrzymali grupa Kaiser Chiefs i James Blunt. Zarówno pochodząca z Leeds formacja, jak i popularny wokalista, to zeszłoroczni debiutanci.

 • Craig David, brytyjski wokalista pop, otrzymał aż cztery nominacje do tegorocznych nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego, znanych jako Brit Awards. Młody artysta ma szansę na to prestiżowe wyróżnienie w kategorii za najlepszy album, dla najlepszego artysty, najlepszego wykonawcy pop i najlepszego debiutanta.

 • Brit Awards 2015: Upadek Madonny przyćmił zwycięzców

  Sam Smith oraz Ed Sheeran okazali się największymi wygranymi gali Brit Awards 2015. Obaj wokaliści zgarnęli po dwie statuetki. Ich sukces "przyćmiła" jednak Madonna, której upadek ze sceny spektakularnie zakończył oficjalną część imprezy.

 • Korekta w nominacjach do Brit Awards

  Protesty brytyjskich dziennikarzy spowodowały, iż kapituła przyznająca co roku nagrody brytyjskiego przemysłu muzycznego - Brit Awards, zdecydowała się wprowadzić zmianę w nominacjach. Z listy osób walczących o statuetkę w kategorii najlepszego debiutu usunięta została Dido, która odebrała już wyróżnienie w zeszłym roku.

Wideo na temat: madonna brit
 • Madonna spadła ze sceny na gali Brit Awards!!

  Madonna w trakcie występu na gali Brit Awards 2015 zaliczyła bolesny upadek! Na szczęście nic poważnego się nie stało. "Moja piękna peleryna była zawiązana zbyt ciasno! Nic mnie jednak nie powstrzyma. Dziękuję wszystkim za dobre słowa. Jestem cała" - napisała na Instagramie.