• Informacje na temat:

  madonna dziecko

Artykuły na temat: madonna dziecko
 • Madonna adoptuje dziecko?

  Amerykańskie plotka rskie media donoszą, że wkrótce Madonna (48 l.) ponownie zostanie matką. Królowa popu razem z mężem Guy'em Ritchie (38 l.) rozważa bowiem adopcję niemowlęcia z Kalifornii.

 • "Madonna wybiera dzieci"

  ...tym razem piosenkarka zdecydowała się adoptować 4-letnią dziewczynkę o imieniu Chifundo James, której 18-letnia matka zmarła wkrótce po porodzie. Niektóre źródła podają, że dziecko ma trzy lata. Madonna powiedziała, że to "niesamowite" być z powrotem w kraju, z którego pochodzi jej 3-letni syn David Banda, adoptowany przez gwiazdę w 2006 roku. Dziewczynka, o którą chodzi tym razem, pochodzi z tego...

 • Madonna oferowała pieniądze za seks? Szokujące wyznanie Dennisa Rodmana

  Koszykarz Dennis Rodman zdradził, że będąc w związku z Madonną, ta chciała mu zapłacić za to, by zajść z nim w ciążę i mieć dziecko.

 • Madonna dementuje

  Madonna, amerykańska piosenkarka zaprzeczyła jakoby wiedziała już, że jej drugie dziecko będzie chłopczykiem. W wydanym 19 kwietnia oświadczeniu skrytykowała także media za wtrącanie się w jej prywatne życie.

 • Madonna chce mieć dziecko

  Amerykańska gwiazda pragnie urodzić dziecko. W tym celu 51-letnia Madonna konsultowała się z lekarzami - donoszą brytyjskie media.

 • Madonna adoptowała roczne dziecko?

  Czyżby potwierdziły się informacje o tym, że Madonna (48 l.) adoptowała afrykańskie dziecko? Choć przedstawiciele wokalistki zgodnie zaprzeczają, w brytyjskim dzienniku "The Sun" pojawiły się zdjęcia Madonny trzymającej w nosidełku rocznego chłopca z Malawi oraz wypowiedzi jego ojca, który potwierdził, że David Banda został przez nią adoptowany.

 • Madonna prosi

  ...sądu odmówili potwierdzenia czy podobny wniosek został złożony. Malawijski rząd skierował w tym miesiącu pismo do sądu, w którym poparł adopcję 2,5-letniego Davida Bandy przez piosenkarkę. Madonna jest ceniona przez tamtejsze władze ze względu na działania na rzecz poprawy losu malawijskich sierot. Madonna rozpoczęła proces adopcyjny w 2006 roku. Od tamtego czasu zajmuje się chłopcem tymczasowo...

 • Tańczyła z Madonną, teraz podbija Hollywood

  ...jazzowego, Safy'ego Boutella. W 1991 roku w wieku 10 lat wraz z rodziną wyemigrowała do Paryża, uciekając przed algierską wojną domową.  Jeszcze w Algierii, jako dziecko, zaczęła naukę klasycznego baletu(...) breakdancowych figur. "Kiedyś Madonna zapytała mnie czy kiedykolwiek tańczyłam w butach na obcasie" - opowiada Sofia. "Odparłam, że nie, więc podarowała mi parę srebrnych, brokatowych szpilek od...

 • Madonna zabrała dziecko bezprawnie?

  Yohane Banda, biologiczny ojciec 13-miesięcznego Davida Bandy, którego w połowie października adoptowali Madonna i jej mąż Guy Ritchie, przyznał, że gdyby wiedział co oznacza adopcja, nigdy by się na nią nie zgodził. Biedny wieśniak z wioski w afrykańskim Malawi myślał, że popularna wokalistka będzie się jedynie opiekować jego synem do chwili, gdy ten skończy edukację. Bandę popierają organizacje...

 • Amerykańska gwiazda muzyki pop - Madonna - urodziła dzisiaj syna. To drugie dziecko piosenkarki. Brata zyskała trzyletnia Lourdes.

Zdjęcia na temat: madonna dziecko