• Informacje na temat:

  madonna i lady gaga

Artykuły na temat: madonna i lady gaga
 • Wyciekły prywatne dane gwiazd. Wśród poszkodowanych m.in. Lady Gaga

  Madonna, Nicki Minaj i Lady Gaga znalazły się wśród celebrytów, których prywatne dane zostały skradzione przez hakerów.

 • Madonna pobiła Lady GaGa. Zobacz!

  Podczas sobotniego (3 października) programu Saturday Night Live Madonna zaatakowała Lady GaGa! Poniżej możecie obejrzeć wideo dokumentujące ten incydent.

 • Lady Gaga odgryza się Madonnie

  Amerykańska skandalistka Lady Gaga przekonuje, że nie chce walczyć z Madonną. Ale nie odmówiła sobie dosadnego komentarza na temat zachowania starszej koleżanki.

 • Pojedynek gwiazd: Madonna vs. Lady GaGa

  W 2009 roku wystąpiła w Polsce Madonna. Rok później Lady GaGa. Pierwsza uchodzi za królową popu, druga za... nową królową popu.

 • Czy Lady Gaga jest skłócona z Madonną?

  Jak twierdzą media, Madonna lekceważąco wypowiedziała się o młodszej koleżance z branży. Podczas premiery nowego filmu artystki "W.E.", Madonna zapytana o Lady Gagę miała odpowiedzieć: "Lady kto?". Czy to oznacza, że dwie artystki pozostają są skłócone? Lady Gaga w rozmowie z gazetą "Sunday Mirror" zdementowała pogłoski o konflikcie i podkreśliła, że Madonna jest dla niej wzorem. "Ona ma cudowny...

 • Lady Gaga "Chromatica": Gra na sentymentach

  ...ciepło przyjęta ścieżka dźwiękowa. Wiem za to jedno: chociaż 10 lat temu Lady Gaga wyrastała na Madonnę na miarę naszych czasów, to jej sława nieco przygasała z każdą kolejną pozycją wydaną po "Born This(...) zbyt wiele. To zupełnie inaczej niż w futurystycznym "911", brzmiącym jak dzieło jakiejś zapomnianej synth-popowej kapeli, której utwory ściągało się kilka godzin przez programy P2P. Lady Gaga...

 • Komu doradzają GaGa i Madonna?

  Finalista amerykańskiego "Idola" Adam Lambert ujawnił, że w rozwoju kariery muzycznej kilka cennych rad udzieliły mu uznawane za królowe popu Madonna i Lady GaGa.

 • Lady Gaga zaśpiewa hymn na Super Bowl

  Podczas przerwy meczu Super Bowl (niedziela 7 lutego) hymn USA zaśpiewa Lady Gaga.

 • Madonna na proteście przeciwko rasizmowi. Fani zaniepokojeni

  Madonna wzięła udział w jednym z protestów przeciwko rasizmowi. Zdjęcia "królowej popu" zaniepokoiły wielbicieli piosenkarki.

 • Piers Morgan nie wierzy, że Lady Gaga została zgwałcona

  W grudniu Lady Gaga zdradziła, że cierpi na zespół stresu pourazowego. Problemy psychiczne wokalistki są efektem gwałtu, którego padła ofiarą wiele lat temu.

Wideo na temat: madonna i lady gaga
 • Madonna opowiedziała o gwałcie!

  radiowym show Lady Gaga również opowiedziała o swoim dramacie. Podobnie jak Madonna, ona także jako 19-latka była ofiarą gwałtu. (źródło: x-news)(...)W 2013 roku Madonna publicznie przyznała, że jest ofiarą gwałtu. Wyznanie na jakie zdecydowała się artystka, w wywiadzie dla "Harper's Bazaar", wstrząsnęło mediami.- Zostałam zgwałcona na dachu

Dyskusje na temat: madonna i lady gaga
 • Re: Lady Gaga w wersji "Glee". Skandal gotowy

  Wg mnie jeden z najlepszych odcinków nie tylko drugiego sezonu, ale całego serialu. Zwykle nie wszystkie wątki mi podchodzą, ale tym razem wszystko było super rozegrane. W czubie najlepszych odcinków są u mnie Born This Way, Original Song, Wheels, Power of Madonna, Duets, Never Been Kissed (+/- taka kolejność ;))