• Informacje na temat:

  madonna jako nastolatka

Artykuły na temat: madonna jako nastolatka
 • Madonna o samobójstwach nastolatków

  Piosenkarka Madonna wypowiedziała się na temat ostatniej serii samobójstw wśród amerykańskiej młodzieży, w tym homoseksualistów.

 • Co wiemy o nastoletniej Madonnie? Fragment książki!

  Kiedy Madonna straciła dziewictwo? W jaki sposób próbowała przypodobać się chłopcom? Czy była dobrą uczennicą? Jak wpłynęła na nią śmierć matki? Czytaj tylko u nas!

 • Madonna: Nieco wyblakła ikona

  ...kolejne. Dlaczego Madonna już nie elektryzuje? Zupełnie jak w przypadku katastrof lotniczych (wybaczcie drastyczne porównanie) jest to wypadkowa wielu przyczyn. Premiery albumów przestały być(...) zasadne, czy może należałoby używać np. sformułowania "wykonawcy". Prawdziwych idoli już nie ma - czytaj więcej na ten temat . Gwiazdy popu jako fast-food. Dobrze smakują, ale po szybkim skonsumowaniu...

 • Co będzie grane? Brodka kontra nastolatki

  ...zapowiadany jest jako " radio -friendly", bo Walijczycy jeszcze mocniej postawili na melodyjne refreny, idealne do podśpiewywania pod nosem. Nie zmienia to faktu, że to kolejny cios wymierzony w masową(...) album ma być utrzymany w "jesiennym" klimacie, niejako w opozycji do "wiosennego" "Juniora". Zobacz teledysk do singla "The Drug" Royksopp: William Orbit i Mark Ronson - te nazwiska do tej...

 • Warren Beatty: Słabość do wyrazistych kobiet

  Natalie Wood, Vivien Leigh, Diane Keaton, Isabelle Adjani, Madonna... Spis ekranowych partnerek Warrena Beatty mocno zazębia się z listą jego kochanek, ale na tym jego podboje się nie kończą. Brigitte Bardot, Jane Fonda, Cher, Raquel Welch, Melanie Griffith, Diana Ross, Barbra Streisand... Lista nie ma końca. Jak wyliczył biograf aktora, przez jego łóżko przewinęło się 12775 pań!

 • Sandra wraca do życia!

  Enigma). Jako solowa artystka powróciła na scenę dopiero w 2002 roku. Album "Wheel Of Time" błyskawicznie wdarł się do pierwszej dziesiątki list przebojów. Związek z Cretu nie przetrwał próby czasu - gdy...

 • Jennifer Grey: Taniec i operacje

  Dwa momenty zdefiniowały aktorską karierę Jennifer Grey, córki legendarnego konferansjera z "Kabaretu" Bobba Fosse - występ w filmie "Dirty Dancing" (znanym w Polsce także jako "Wirujący seks") oraz liczne operacje plastyczne, które nadały nowe znaczenie kluczowemu dla aktora słowu "metamorfoza". Przypominamy najważniejsze momenty jej kariery.

 • Britney i Avril walczą o przełom

  Obie zaczynały karierę mając 17 lat. Britney Spears miała być nową Madonną, natomiast Avril Lavigne reklamowana była jako... anty-Britney. W obu przypadkach nie wyszło.

 • Britney Spears: Gwiazda wielu sezonów (nowa płyta "Britney Jean")

  Kiedy debiutowała jako nastolatka w szkolnym mundurku, sceptycy oceniali, że wytrwa na rynku sezon, góra dwa. Tymczasem 15 lat później Britney Spears wydaje już swój ósmy studyjny album!

 • Dokuczano jej z powodu piersi

  Katy Perry jako nastolatka marzyła o mniejszych piersiach. Złośliwi rówieśnicy dokuczali jej z powodu obfitego biustu. Amerykańska wokalistka wspomina, że jej piersi w stosunku do tego, czym dysponowały koleżanki, były "ogromne".