• Informacje na temat:

  madonna jej adoptowane dzieci

Artykuły na temat: madonna jej adoptowane dzieci
 • Madonna adoptowała bliźniaczki z Malawi

  Amerykańska wokalistka Madonna otrzymała zgodę na adopcję pochodzących z Malawi bliźniaczek - Estere i Stelle.

 • Madonna chce mieć dziecko

  Amerykańska gwiazda pragnie urodzić dziecko. W tym celu 51-letnia Madonna konsultowała się z lekarzami - donoszą brytyjskie media.

 • Madonna adoptowała roczne dziecko?

  Czyżby potwierdziły się informacje o tym, że Madonna (48 l.) adoptowała afrykańskie dziecko? Choć przedstawiciele wokalistki zgodnie zaprzeczają, w brytyjskim dzienniku "The Sun" pojawiły się zdjęcia Madonny trzymającej w nosidełku rocznego chłopca z Malawi oraz wypowiedzi jego ojca, który potwierdził, że David Banda został przez nią adoptowany.

 • Madonna adoptuje afrykańskie bliźnięta?

  Od pewnego czasu pojawiają się pogłoski, że rodzina Madonny (48 l.) i jej męża Guy'a Ritchie (38 l.) może się powiększyć. Według informacji plotka rskiej prasy najbardziej prawdopodobna jest adopcja. Podobno w tym celu małżeństwo wybiera się do afrykańskiego kraju Malawi.

 • Madonna ma nowego chłopaka? Jest od niej 36 lat młodszy

  Sampaio i Aboubakar Soumahoro, Brahim Zaibat oraz Brazylijczyk Jesus Luz . Madonna jest matką szóstki dzieci. Lourdes i syn Rocco (owoc małżeństwa z reżyserem Guyem Ritchiem ) są jej biologicznymi(...)25-letni Ahlamalik Williams wystąpił w ostatnim teledysku Madonny - "God Control". Tancerz towarzyszy też Królowej Popu na jej trasie promującej płytę "Madame X". Obecnie 61-letnia gwiazda...

 • Madonna i młodszy o 36 lat Ahlamalik Williams są parą? "Miłość nie zna różnicy wieku"

  ..."Powiedziała nam, że jest w nim zakochana i że nie musimy się o niego martwić" - takie słowa Madonny przekazał ojciec młodszego o 36 lat od Królowej Popu tancerza Ahlamalika Williamsa. Plotkarskie media twierdzą, że Madonna i Ahlamalik od niedawna są parą.

 • Madonna: Dzieci zostają

  Piosenkarka Madonna i reżyser Guy Ritchie doszli do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi.

 • Też adoptuje dziecko z Afryki?

  Była Spicetka ma już dwuletnią córeczkę o imieniu Bluebell Madonna, której ojcem jest brytyjski scenarzysta Sacha Gervasi. By całkowicie poświęcić się małej Bluebell, Geri rozstała się ostatnio(...) powstrzyma mnie to przed decyzją. Pracując dla ONZ, dowiedziałam się jak wiele dzieci zostało w Afryce osieroconych z powodu epidemii AIDS. Dlatego uważam, że adopcja to byłby wielki dar" - mówi Geri...

 • "Madonna wybiera dzieci"

  .... Madonna powiedziała, że to "niesamowite" być z powrotem w kraju, z którego pochodzi jej 3-letni syn David Banda, adoptowany przez gwiazdę w 2006 roku. Dziewczynka, o którą chodzi tym razem, pochodzi z tego(...) Children, zaapelował do gwiazdy, aby przemyślała jeszcze swoją decyzję. "My nie wybieramy pojedynczych dzieci. Madonna to robi i najwyraźniej uważa, że to stanowi rozwiązanie wszystkich problemów...

 • Madonna i młodszy o 36 lat Ahlamalik Williams razem na wakacjach. "Rodzinna terapia w wodzie"

  Plotkarskie media twierdzą, że Madonna i Ahlamalik Williams od niedawna są parą. Najnowsze wpisy na Instagramie pokazują, że tancerz towarzyszy gwieździe także podczas jej urlopu.