• Informacje na temat:

  madonna kreacje

Artykuły na temat: madonna kreacje
 • Madonna zostanie modelką

  Informowaliśmy już, że podczas trasy promującej płytę "Confession On A Dance Floor" Madonna na scenie nosić będzie kreacje autorstwa projektanta Jeana-Paula Gaultiera. Teraz popularna wokalistka potwierdziła, że będzie twarzą jesiennej kolekcji odzieżowej firmy H&M. Jej ubrania będzie nosić poza sceną.

 • Miley Cyrus zaskoczy kreacjami w amerykańskim "The Voice"

  ...", Miley i Simone stworzyły kreacje nawiązujące do lat 90. i londyńskich projektantów tego okresu, którzy ubierali takie sławy, jak Madonna i Cyndi Lauper . "Miley to gwiazda wyrazista...

 • Sharon Osbourne krytykuje Madonnę

  ..."Madonna wygląda jak stara prostytutka" - takimi słowami skwitowała czwartkowy (3 listopada) występ amerykańskiej wokalistki podczas rozdania MTV Europe Music Awards Sharon Osbourne, żona Ozzy'ego.

 • Madonna zbyt wulgarna?

  Sparro zarzucił Madonnie, że jest zbyt wulgarna. Jego zdaniem, 49-letnia kobieta nie powinna wykonywać erotycznych układów tanecznych, ani pokazywać się w prowokacyjnych kreacjach. "Daj sobie z tym spokój. Nie jesteś już ani młoda, ani seksowna" - zwrócił się do niej za pośrednictwem mediów. Wokalista żałuje, że Madonna porzuciła swój stonowany wizerunek z końca lat 90. "Wydawała się wtedy...

 • Madonna chce reżyserować

  Madonna ("Evita", "Rejs w nieznane" ) zapowiedziała, że chciałaby pójść w ślady własnego męża i wyreżyserować film. 1 grudnia w brytyjskiej telewizji Channel 4 zostanie pokazany film dokumentalny o Madonnie "I'm going to tell you a secret".

 • Madonna zagra w "Casablance"?

  Madonna ma nadzieję na powrót do poważnej aktorskiej kariery. Królowa popu najchętniej wystąpiłaby w nowej wersji jednego z arcydzieł kinematografii - obrazu "Casablanca".

 • Madonna: Wystawa kostiumów

  Madonna zatrudniła zespół ekspertów mody, którzy skatalogują słynne sceniczne kostiumy piosenkarki. Artystka uzbierała bowiem już pokaźną kolekcję ekstrawaganckich ubiorów i chce zaprezentować je na wystawie.

 • Bond: Madonna uczy szermierki

  Odkąd producenci dwudziestej historii o przygodach Jamesa Bonda, filmu "Die Another Day", ogłosili, iż tytułową piosenkę wykona Madonna, nie ustawały spekulacje, czy gwiazda pojawi się także na planie opowieści, chociażby w epizodycznej roli. Według najnowszych doniesień, w "Die Another Day" Madonnę będzie można oglądać jako... instruktora szermierki.

 • Madonna: Kosztowny wideoklip

  Madonna przygotowuje teledysk do nowego singla "Hollywood". Wideoklip będzie prezentował zmiany zachodzące w modzie od lat 20. do lat 70. XX wieku, a poszczególne sceny ociekać będą bogactwem i przepychem.

 • Madonna ma wymagania

  Podczas zbliżającej się trasy koncertowej Madonna zażyczyła sobie iście królewskiego przyjęcia w każdym z miast, w którym odbędzie się jej występ. Wśród specjalnych życzeń gwiazdy popu znalazły się między innymi 90 zaproszeń dla najbliższej rodziny i znajomych wokalistki na każdy z jej koncertów.