• Informacje na temat:

  madonna krzyż

Artykuły na temat: madonna krzyż
 • Katy Perry krytykuje Madonnę

  Madonna znalazła się w ogniu krytyki. Piosenkarka Katy Perry skarciła gwiazdę za używanie symboli religijnych w teledyskach i podczas koncertów. Wokalistka tłumaczy, że nie znosi, gdy ludzie nie traktują wiary z należnym jej szacunkiem.

 • Madonna zdjęta z krzyża

  Po zakończeniu swojej trasy "Confessions On A Dance Floor" w Japonii Madonna wystosowała specjalne oświadczenie, w którym wyjaśnia wzbudzającą kontrowersje scenę na krzyżu. "To nie jest wyśmiewanie się z Kościoła" - stanowczo podkreśla Madonna.

 • Kazimiera Utrata: Niezapomniana ciocia Stasia

  .... Nagle coś zsunęło mi się po krzyżu, zaczęłam krzyczeć, przybiegł tato, a ja wydusiłam, że mam liszkę na plecach" – opowiadała. Jeszcze długo towarzyszyło jej wrażenie, że coś obślizgłego pełza po...

 • Madonna w koronie cierniowej

  Madonna zaledwie w niedzielę, 21 maja, w Los Angeles, rozpoczęła światową trasę koncertową, ale już zaczęła szokować. Wokalistka podczas występu założyła na głowę koronę cierniową i nie była to jej jedyna artystyczna prowokacja.

 • Kolejna gwiazda pomaga Haiti

  ...podarowała na ten cel już 1,5 miliona dolarów, a królowa pop Madonna - 250 tysięcy. Coraz więcej gwiazd potwierdza także swój udział w zaplanowanym na piątek w teletonie pod nazwą "Hope for Haiti(...) zostaną przekazane na rzecz takich organizacji, jak Czerwony Krzyż, UNICEF, Oxfam i fundacja Yele Haiti Foundation.

 • Madonna skrytykowana przez duchownych

  Tego można było się spodziewać - otwierający światową trasę koncertową Madonny kontrowersyjny występ w Los Angeles 21 maja, został ostro skrytykowany przez duchownych kościoła katolickiego i anglikańskiego. Wszystko to z powodu artystycznej prowokacji piosenkarki.

 • ...- wokalistka oskarżona została o bluźnierstwo i profanację krzyża. Tomasz Terlikowski zobaczył w nich nawet wyuzdanie. W wydanym oświadczeniu Steczkowska podkreśliła, że "nie życzy sobie określania jej osoby(...) para przywita dziecko na świecie, we wrześniu staną na ślubnym kobiercu. Madonna znów jest singelką! Gwiazda pop od dwóch miesięcy spotykała się z 26-letnim tancerzem Timorem Steffensem. Informator...

 • Madonna: Jezus nie byłby zły

  Madonna odpowiedziała na zarzuty, jakoby koncerty podczas obecnej trasy artystki obrażały uczucia chrześcijan. W opinii piosenkarki jej ukrzyżowanie na scenie ma być tylko i wyłącznie symbolem poszanowania religii i chęci pomocy bliźnim.

 • Madonna potrzebuje pomocy duchowej?

  Organizatorzy wtorkowego koncertu Madonny w Moskwie spodziewają się, że show amerykańskiej gwiazdy muzyki pop na Stadionie im. Włodzimierza Lenina na Łużnikach obejrzy około 53-54 tysiące osób. Nie obyło się bez protestów. "Ta kobieta potrzebuje pomocy duchowej" - powiedział oficjalny przedstawiciel Patriarchatu Moskiewskiego ojciec Wsiewołod Czaplin.

 • Nowe projekty Guy'a Ritchiego

  Brytyjski reżyser Guy Ritchie, od niedawna mąż gwiazdy muzyki pop Madonny, pracuje obecnie nad dwoma nowymi filmami. Pierwszy ma być epicką opowieścią wojenną o jego dziadku, który zdobył Krzyż Zasługi w pierwszej wojnie światowej. Drugi natomiast to komedia kryminalna - podobno Ritchie chce, by to w niej zagrała Madonna.

Wideo na temat: madonna krzyż
 • Piersi Madonny w najnowszej sesji!

  56-letnia Madonna znów szokuje! Gwiazda udzieliła wywiadu dla magazynu "Interview" oraz wzięła udział w pikantnej sesji zdjęciowej. Najwięcej kontrowersji wzbudziło zdjęcie, na którym wokalistka prezentuje nagie piersi oraz pozuje na tle krzyża. Jednak oliwy do ognia dodaje wywiad udzielony magazynowi. "W przeszłości próbowałam wszystkich narkotyków. Z wiekiem zaczęłam mieć obsesję na punkcie

 • Młyn i Krzyż

  "Młyn i Krzyż", to tytuł książki poświęconej obrazowi Petera Bruegela, Droga na Kalwarię. Napisał ją Michael Gibson, wieloletni krytyk sztuki w "Herald Tribune" i światowej sławy ekspert malarstwa flamandzkiego. Mieszkający w Paryżu Amerykanin zobaczył w paryskim kinie film "Angelus" Lecha Majewskiego, po czym odszukał rezysera i zaprosił do siebie, by wspólnie skonstruować scenariusz nowego filmu. Film, osadzony w roku 1564 - tym samym, w którym Bruegel namalował swoje arcydzieło - splata...

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....