• Informacje na temat:

  madonna maryja

Artykuły na temat: madonna maryja
 • "Szydzi z Jezusa i Maryi"

  Skrzynka redakcyjna serwisu muzyka portalu INTERIA.PL została zasypana mailami z petycją w sprawie odwołania koncertu Madonny w Warszawie.

 • Ojciec Rydzyk skrytykował Madonnę

  Szef Radia Maryja nie mógł sobie odmówić skomentowania warszawskiego koncertu Madonny, który odbył się 1 sierpnia.

 • Warszawa: Zagłuszą Madonnę?

  Jedyny w Polsce koncert Madonny (15 sierpnia) wypada w Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. To nie podoba się środowiskom katolickim.

 • Szatański plan Madonny

  - Nie, nie, 16 sierpnia odpada. To musi być 15 - powiedziała stanowczo Madonna do swojego menedżera.

 • Madonna: Przeciwnicy straszą

  Marian Brudzyński, radny sejmiku mazowieckiego, nie ustaje w próbach zablokowania warszawskiego koncertu Madonny.

 • Cejrowski: Madonna prowokuje

  "Nie chodzi mi o to że ten koncert będzie, natomiast przeszkadza mi jego prowokacyjny termin" - tak o występie Madonny w Polsce możemy przeczytać na blogu Wojciecha Cejrowskiego.

 • Cerkiew przeciwko Madonnie

  Bułgarska Cerkiew prawosławna sprzeciwiła się koncertowi Madonny, który ma odbyć się w Sofii w końcu sierpnia - informuje we wtorek (18 sierpnia) dziennik "Standart".

 • Madonna: Złożyli dokumenty

  Organizator koncertu Madonny złożył w czwartek (6 sierpnia) przed południem w komendzie stołecznej straży pożarnej niezbędne dokumenty. Opinię w tej sprawie strażacy muszą wydać najpóźniej w piątek; jest ona potrzebna do tego, aby Ratusz wydał zgodę na koncert.

 • Koncert Madonny: Rekordowa kara?

  "Koncert Madonny: Drugi Cud nad Wisłą, czy upadek państwa i Kościoła?" - to tytuł konferencji Komitetu Obrony Wiary i Tradycji Narodowych "Pro Polonia", która odbędzie się w czwartek (13 sierpnia), na dwa dni przed występem Madonny w Warszawie.

 • Koncert Madonny: Nie chcieli urazić

  W związku z kontrowersjami towarzyszącymi koncertowi Madonny w Polsce, organizator wystosował specjalne oświadczenie.

Wideo na temat: madonna maryja
 • Maryja, matka Jezusa

  Film Guido Chiesy opowiada historię Marii, matki Jezusa Chrystusa, z odmiennej perspektywy niż ma to miejsce zazwyczaj. Produkcja skupia się przede wszystkim na roli Marii w formowaniu człowieczeństwa w młodym Jezusie. Włoski twórca ustawia każdego bohatera - od Maryi po Józefa - w nieco innym świetle, a samą historię życia Matki Boskiej i Jezusa czyni o wiele bardziej przyziemną. Palestyna, 2000 lat temu. Maria, młoda dziewczyna z rodziny pasterzy, poślubia Józefa z Nazaretu, wdowca z dwójką...

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.