• Informacje na temat:

  madonna mieszka w

Artykuły na temat: madonna mieszka w
 • Madonna dostała pozew od byłego męża. Czego żąda Guy Ritchie?

  ...powinien wrócić do Nowego Jorku, gdzie mieszka piosenkarka, czemu się sprzeciwił sam nastolatek. To rozpoczęło długą batalię sądową, która skończyła się przyznaniem pełnych praw rodzicielskim reżyserowi, z czym nie mogła pogodzić się Madonna. Na razie nie wiadomo, czy najnowszy pozew również dotyczy opieki nad dziećmi. Guy Ritchie i Madonna byli małżeństwem przez osiem lat (2000 - 2008

 • Madonna agituje

  Do grona muzyków agitujących młodzież do wzięcia udziału w zbliżających się wyborach do brytyjskiego parlamentu dołączyła Madonna. Przypomnijmy, że amerykańska piosenkarka rezyduje już od dłuższego czasu w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszka wraz z dziećmi i mężem Guy'em Ritchiem, angielskim reżyserem.

 • Gitarowa Madonna?

  Madonna na nowej płycie chce się skierować ku bardziej rockowym obszarom muzyki. Piosenkarka, obecnie mieszkająca głównie w Wielkiej Brytanii, zafascynowana jest tamtejszą sceną gitarową, która dzięki takim grupom, jak Franz Ferdinand, The Libertines czy The Darkness, przeżywa prawdziwy renesans.

 • Madonna prosi

  ...sądu odmówili potwierdzenia czy podobny wniosek został złożony. Malawijski rząd skierował w tym miesiącu pismo do sądu, w którym poparł adopcję 2,5-letniego Davida Bandy przez piosenkarkę. Madonna jest ceniona przez tamtejsze władze ze względu na działania na rzecz poprawy losu malawijskich sierot. Madonna rozpoczęła proces adopcyjny w 2006 roku. Od tamtego czasu zajmuje się chłopcem tymczasowo...

 • Madonna dostała specjalną wizę po spotkaniu z minister

  Amerykańska wokalistka Madonna otrzymała poza kolejnością specjalną portugalską wizę, kończąc swoją kilkutygodniową batalię z miejscową biurokracją. Pomogła jej w tym minister, która przyjęła Królową Popu w swoim gabinecie.

 • Madonna ma wymagania

  Do apartamentów hotelowych, w których nocuje gwiazda pop Madonna, wstawiana są przywiezione przez artystkę prywatne meble.

 • Rumunia: Madonna wygwizdana!

  Madonna przerwała trwający 2,5 godziny koncert, by powiedzieć, że Romowie w Europie Środkowo-Wschodniej spotykają się z dyskryminacją. Gwiazda dodała, że ten fakt ją zasmuca i że nikt nie powinien(...) romskiego pochodzenia. Zgromadzona na koncercie publiczność przyjęła ich występ aplauzem. Zobacz fragment koncertu Madonny w Bukareszcie: Według oficjalnych danych w Rumunii mieszka 500 tys...

 • Madonna kończy 60 lat. Zobacz, jak zmieniała się królowa popu

  ...16 sierpnia 1958 roku urodziła się Madonna Louise Veronica Ciccone, jedna z największych gwiazd muzyki pop, ale także filantropka, aktorka, pisarka i projektantka mody. Zobacz, jak zmieniała się Madonna na przestrzeni 60 lat.

 • Madonna w stroju klauna i pod wpływem alkoholu

  Madonna kazała swoim fanom w Melbourne czekać cztery godziny na rozpoczęcie jej koncertu, a na scenę wyszła w kostiumie klauna.

 • Madonna: Wakacje z matką kochanka

  Gwiazda pop Madonna zaprosiła na wspólne wakacje matkę obecnego partnera piosenkarki. Kobieta jest o siedem lat młodsza od artystki.

Zdjęcia na temat: madonna mieszka w