• Informacje na temat:

  madonna na krzyżu

Artykuły na temat: madonna na krzyżu
 • Madonna zdjęta z krzyża

  Po zakończeniu swojej trasy "Confessions On A Dance Floor" w Japonii Madonna wystosowała specjalne oświadczenie, w którym wyjaśnia wzbudzającą kontrowersje scenę na krzyżu. "To nie jest wyśmiewanie się z Kościoła" - stanowczo podkreśla Madonna.

 • Madonna: Dwa cudy w Rzymie

  Madonna, wbrew sprzeciwowi Watykanu, wystąpiła w niedzielę, 6 sierpnia, w Rzymie. Podczas koncertu w stolicy Włoch nie zabrakło wywołującego kontrowersje "ukrzyżowania" wokalistki na lustrzanym krzyżu.

 • Madonna sprofanuje narodowe święto?

  Prawicowa prasa alarmuje: "Madonna wywoła skandal 1 sierpnia". Koncertowi piosenkarki znów będą towarzyszyć protesty?

 • Madonna celem rosyjskich gangsterów?

  Podczas trasy "Confessions On A Dance Floor" Madonna wzbudza kontrowersje za sprawą sceny "ukrzyżowania" na lustrzanym krzyżu. Ten element występów ściągnął już na głowę królowej popu gromy ze strony katolickich duchownych. Teraz popularna wokalistka i jej dzieci podobno stali się celem rosyjskich gangsterów, którzy próbują uniemożliwić koncert Madonny w Moskwie, będący ostatnim na tym tournee.

 • Madonna zaprasza Benedykta XVI

  Amerykańska piosenkarka Madonna wystosowała zaproszenie do papieża Benedykta XVI, by ten uczynił jej zaszczyt i obejrzał niedzielny (6 sierpnia) koncert artystki w Rzymie. W ten sposób Madonna zareagowała na falę krytyki ze strony między innym kościoła katolickiego.

 • Katy Perry skrytykowała Madonnę

  Gwiazda muzyki pop Madonna znalazła się w ogniu krytyki. Piosenkarka Katy Perry skarciła starszą koleżankę za używanie symboli religijnych w teledyskach i podczas koncertów. Wokalistka tłumaczy, że nie znosi, gdy ludzie nie traktują wiary z należytym szacunkiem.

 • Madonna: Nieco wyblakła ikona

  ...kolejne. Dlaczego Madonna już nie elektryzuje? Zupełnie jak w przypadku katastrof lotniczych (wybaczcie drastyczne porównanie) jest to wypadkowa wielu przyczyn. Premiery albumów przestały być(...) z powrotem oddajemy się codziennemu wirowi obowiązków i rozrywek. Nowa Madonna została zjedzona ze smakiem, usta wytarte, papierek wyrzucony. Wyczerpały się możliwe skandale. Co musiałaby zrobić...

 • Madonna ocenzurowana

  Pod koniec listopada w amerykańskiej telewizji NBC zostanie wyemitowany dwugodzinny koncert Madonny "Madonna: The Confessions Tour - Live From London". Widzowie jednak nie zobaczą kontrowersyjnej sceny ukrzyżowania popularnej wokalistki podczas wykonywania utworu "Live To Tell", która wzbudziła liczne protesty, głównie wśród chrześcijan i przywódców religijnych na całym świecie.

 • Dawno niewidziana Kora jako "Czarna Madonna" u Organka

  W nakręconym przez słynnego reżysera Jerzego Skolimowskiego teledysku "Czarna Madonna" grupy Organek główną rolę zagrała Kora.

 • Madonna grzeczna przy tacie

  Podczas koncertu w Chicago Madonna zaszokowała publiczność... nienagannymi manierami. Amerykańska piosenkarka miała tym razem poważny powód, by powstrzymać się od kontrowersyjnych gestów i przekleństw.

Wideo na temat: madonna na krzyżu
 • Piersi Madonny w najnowszej sesji!

  56-letnia Madonna znów szokuje! Gwiazda udzieliła wywiadu dla magazynu "Interview" oraz wzięła udział w pikantnej sesji zdjęciowej. Najwięcej kontrowersji wzbudziło zdjęcie, na którym wokalistka(...) śmierci i robię teraz wszystko, aby żyć jak najdłużej" - powiedziała Madonna. (Agencja TVN/x-news)