• Informacje na temat:

  madonna przesadziła

Artykuły na temat: madonna przesadziła
 • Madonna traktuje adoptowane czarnoskóre dzieci jak niewolników?! Oskarżają ją o rasizm!

  Madonna (54 l.) rasistką?! Takie oskarżenia internauci kierują w stronę piosenkarki! Czy słusznie?

 • Madonna: Nie mogę słuchać własnej muzyki

  Choć przeboje Madonny są już niemal ikoniczne i na stałe weszły do historii popkultury, to autorka tych ponadczasowych dzieł nie może ich słuchać!

 • Madonna chce do Izraela

  Madonna uparła się, aby teledysk do piosenki "Nothing Fails", pochodzącej z wydanej niedawno płyty "American Life", nakręcić w Izraelu. Ludzie z wytwórni płytowej Warner na próżno starają się jej wytłumaczyć, że może się to okazać zbyt niebezpieczne.

 • Madonna: Katastrofa za karę?

  "Katastrofa statku na jeziorze Ochrydzkim w Macedonii była karą Bożą za koncert Madonny" - oświadczył na niedzielnej (6 września) mszy żałobnej w Płowdiwie tamtejszy metropolita Mikołaj. Mszę odprawiono w intencji piętnastu ofiar wypadku, obywateli bułgarskich - podało radio RMF.

 • Przewodnik rockowy: Steven Wilson - Robert Fripp XXI wieku

  Dziennikarze, także muzyczni (a może nawet szczególnie oni) lubią obrazowe porównania. Stąd co trochę ogłaszają, że oto pojawiła się nowa Janis Joplin lub druga Madonna, że ktoś jest współczesnym Frankiem Sinatrą albo Freddie Mercurym, bądź że oto zrodzili się następcy Beatlesów czy Zeppelinów. Zazwyczaj jednak owe rozbudzające nadzieje obwieszczenia po paru tygodniach względnie miesiącach

 • All Saints: Pożegnanie z wytwórnią

  Słaby wynik płyty "Studio 1" sprawił, że reaktywowanemu girlsbandowi All Saints za współpracę podziękowała wytwórnia Parlophone, część koncernu EMI.

 • Największe skandale gwiazd na scenie

  Rihanna niedawno uderzyła w trakcie koncertu swojego fana - nie była jednak jedyna. Takie wybryki miał na swoim koncie też nieżyjący basista Sid Vicious z grupy Sex Pistols. Do skandali na scenie w trakcie koncertów dochodzi często. Nie tylko takich z użyciem siły.

 • "Hiphopowa kultura w Polsce nie istnieje"

  Od jakiegoś czasu w internecie pojawiają się ciekawe mixtape'y jazzowe pod nazwą Footprints. Co to takiego? Co trzeba zrobić, by wstąpić w szeregi tworzących? Przeczytajcie, co mają do powiedzenia twórcy całego pomysłu, którzy rozmawiali z Sebolem.

 • "Nie zdechłem pod płotem"

  Maciek Maleńczuk, krakowski muzyk i wokalista, po rozwiązaniu w 2000 roku zespołu Homo Twist, którego był założycielem, i zakończeniu rok później współpracy z grupą Pudelsi, postanowił powrócić do korzeni i kontynuować karierę jako solista. Kilkanaście miesięcy spędził na pracy nad kolejnym - po "Panu Maleńczuku" - albumem. Efektem eksperymentów z muzyką elektroniczną jest płyta "Ande La More", wydana na początku 2002 roku, na której jednak nie zabrakło elementów muzyki najbliższej...

Wideo na temat: madonna przesadziła
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Wielkie wesele

  Elle (Diane Keaton) i Don (Robert De Niro) Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe?...