• Informacje na temat:

  madonna rozpoczęła

Artykuły na temat: madonna rozpoczęła
 • W sobotę, 9 czerwca, koncertem w Barcelonie, rozpoczęła się pierwsza od ośmiu lat trasa koncertowa Madonny, nazwana "The Drowned World Tour". Podczas pierwszy występu w ramach europejskiej części tournee, wokalistka zaprezentowała się w sześciu różnych strojach, przygotowanych przez Jeana Paula Gaultiera. Koncert, który trwał blisko dwie godziny, obejrzało ok. 18 tysięcy fanów.

 • Madonna na Eurowizji 2019: Występ w cieniu wojny

  Madonna podczas Konkursu Piosenki Eurowizji ma, jako gość imprezy, zaprezentować dwie piosenki - utwór "Future" nagrany z Quavo , promujący nadchodzący album "Madame X" - oraz jeden ze swoich(...) organizatorów za nos, podpisując kontrakt na występ dopiero na kilka dni przed sobotnim finałem. "W końcu możemy potwierdzić, że niekwestionowana ikona muzyki Madonna wystąpi w finale Eurowizji w tym...

 • Madonna prosi

  ...sądu odmówili potwierdzenia czy podobny wniosek został złożony. Malawijski rząd skierował w tym miesiącu pismo do sądu, w którym poparł adopcję 2,5-letniego Davida Bandy przez piosenkarkę. Madonna jest ceniona przez tamtejsze władze ze względu na działania na rzecz poprawy losu malawijskich sierot. Madonna rozpoczęła proces adopcyjny w 2006 roku. Od tamtego czasu zajmuje się chłopcem tymczasowo...

 • Madonna znów spóźniona na koncert

  Madonna znów rozzłościła fanów dużym opóźnieniem koncertu. Gwiazda rozpoczęła swój występ w Kentucky trzy godziny później, niż zaplanowano.

 • Madonna promuje książkę

  Madonna rozpoczęła promowanie pierwszej napisanej przez siebie książki dla dzieci, "The English Roses", która w USA ukazuje się 15 września. Wokalistka nagrała komunikat, którego można posłuchać na stronie największej internetowej księgarni na świecie, Amazon.

 • Madonna znów słodzi

  Po wielkim sukcesie trasy "Sticky & Sweet" Madonna kuje żelazo, póki gorące. W lecie "królowa popu" wróci z koncertami do Europy.

 • Madonna podkręca radio

  W Mugello koło Florencji Madonna nakręciła sceny do teledysku do piosenki "Turn Up The Radio" . Ekipa rozpoczęła zdjęcia przy nieużywanym dystrybutorze benzyny, a potem przeniosła się w okolice kościoła. Policja otoczyła teren kordonem bezpieczeństwa.

 • Madonna da głos

  Madonna jest pierwszą gwiazdą, która użyczy swojego głosu do animowanego filmu "Arthur". Fabuła bajki oparta jest na serii książek dla dzieci autorstwa znanego francuskiego reżysera Luca Bessona.

 • Dokument o Madonnie

  Film ma być sequelem pamiętnego filmu "W łóżku z Madonną" z 1991 roku, nakręconego przez Aleka Keshishiana. Ma on tym razem dokumentować trasę "Re-Invention", która rozpoczęła się w maju tego roku. W filmie Madonna chce m.in. wyjaśnić powody swojego zainteresowania kabałą, mistyczną odmianą judaizmu, którą wyznaje od kilku lat. Przypomnijmy, że to właśnie Akerlund nakręcił teledyski do utworów...

 • Madonna tylko w internecie

  Film "Filth and Wisdom", debiut reżyserski Madonny, będzie dostępny wyłącznie w internecie. Artystka rozpoczęła już negocjacje z serwisem iTunes.

Zdjęcia na temat: madonna rozpoczęła