• Informacje na temat:

  madonna ruszyła w trase

Artykuły na temat: madonna ruszyła w trase
 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Madonna: Nigdy nie pracowałam tak ciężko

  Królową popu całkowicie pochłonęły przygotowania do światowego tournee, które zainauguruje 29 maja w Tel Awiwie. "Jeszcze nigdy nie pracowałam tak ciężko" - mówi Madonna i przyznaje, że jest coraz bardziej przerażona zbliżającymi się koncertami.

 • Niemieccy fani wściekli na Madonnę

  Madonna postanowiła odwołać dwa pierwsze koncerty z planowanej na czerwiec, pierwszej od ośmiu lat trasy koncertowej po Europie. Występy w Kolonii, przewidziane na 5 i 6 czerwca, nie odbędą się rzekomo z przyczyn technicznych, mimo iż wyprzedano je błyskawicznie. Niemieccy fani gwiazdy nie kryją rozczarowania.

 • Britney rusza w trasę koncertową

  Na jesień zapowiedziano premierę nowego albumu Britney Spears, amerykańskiej wokalistki pop i najpoważniejszej rywalki Madonny do tytułu Królowej Muzyki Pop. Choć szczegóły dotyczące płyty trzymane są jak na razie w tajemnicy, to wiadomo już, że zanim wydawnictwo trafi na sklepowe półki, seksowna gwiazda wyruszy w swe kolejne światowe tournee.

 • Lady GaGa wystąpi w Polsce!

  26 listopada w Hali Gdańsk/Sopot odbędzie się pierwszy polski występ Lady GaGi, obecnie najpopularniejszej wokalistki na świecie. Przedsprzedaż biletów ruszy w środę (12 maja) o godz. 10:00.

 • "Podążam w dobrym kierunku"

  W październiku 2001 roku do fanów australijskiej grupy Savage Garden dotarła informacja, że jej członkowie po czterech latach działalności zdecydowali się rozwiązać zespół. Daniel Jones miał już dość bycia osobą publiczną i zrezygnował z kariery muzycznej, a jego partner Darren Hayes rozpoczął działalność na własną rękę. W ciągu zaledwie kilku miesięcy przygotował materiał na swój debiutancki solowy album z nadzieją, że jego własne kompozycje powtórzą sukces przebojów Savage Garden, takich...

 • Koniec Christiny Aguilery?

  Nowa płyta Christiny Aguilery, wydana w czerwcu 2010 r. - pierwsza po aż czteroletniej przerwie - okazała się sprzedażową katastrofą. Wygląda na to, iż fascynująca kariera tej 29-letniej wokalistki zawisła na włosku.

 • Drugie życie Wielkiej Czwórki

  Metallica, Slayer, Megadeth i Anthrax na jednej scenie! Chcecie się dowiedzieć, dlaczego to takie ważne i czemu tysiące fanów czekają na to od ćwierćwiecza - to poczytajcie...

 • Lady GaGa: Nowa królowa

  Tylko w INTERIA.PL - relacja z londyńskiego koncertu wokalistki i odpowiedź na pytanie, dlaczego Lady GaGa wielką wokalistką jest?

Wideo na temat: madonna ruszyła w trase
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.