• Informacje na temat:

  madonna stadion

Artykuły na temat: madonna stadion
 • Madonna zaskarżona

  Madonna miała dać koncert na stadionie klubu Olympique Marsylia 19 lipca 2009 roku. Niestety w czasie przygotowań do show doszło do tragicznego wypadku - zawaliła się część sceny; zginęło wówczas dwóch robotników. Koncert piosenkarki ostatecznie odwołano, a stadion zamknięto na wiele tygodni. Piłkarze z Marsylii nie mieli gdzie grać i trenować. Ważny pierwszoligowy mecz przeniesiony został do...

 • Madonna: Niebezpieczny koncert?

  Według architekta Nodara Kanczeliego, tysiące osób, które obejrzą koncert Madonny w Moskwie, mogą stracić życie. Wszystko to z powodu złego stanu technicznego stadionu Łużniki.

 • Niepokonana Madonna triumfuje

  Podczas "Sticky & Sweet" Madonna promuje ostatnią płytę "Hard Candy". Światowe tournee rozpoczęło się 23 sierpnia w walijskim Cardiff. 16 z 17 europejskich koncertów zostało wyprzedanych. W sobotę(...) stadion Foro Sol w Meksyku. "W ekstraklasie wydarzeń z piosenką i tańcem, królowa popu pozostaje niepokonana" - piał z zachwytu krytyk brytyjskiego "The Times". Zobacz teledyski Madonny na stronach...

 • Perfekcyjna pani stadionu

  Pierwszy polski koncert Beyonce - zorganizowany w ramach Orange Warsaw Festival 2013 - ściągnął na Stadion Narodowy w Warszawie nieprzebrane tłumy, większe niż zjawiły się na Madonnie czy Coldplay. Niesamowity głos Beyonce niósł się po zakamarkach biało-czerwonego koszyka z wielką mocą i szkoda, że nagłośnienie stadionu nie zawsze sobie z tą mocą radziło.

 • Założyciel i gitarzysta Black Sabbath wyrzucił Madonnę z próby zespołu

  ..."Material Girl", czyli Madonna , która miała już status gwiazdy po wydaniu albumu  "Like a Virgin" . Osoba z obsługi, która ostatecznie wyprosiła niechcianych gości, powiedziała mu o tym. Wtedy - jak(...) scenie radzić z ciężkim kacem. Koncerty Live Aid zorganizowali Bob Geldof oraz Midge Ure , by zebrać pieniądze dla głodującej Etiopii. Występy, które odbyły się 13 lipca 1985 roku na stadionach...

 • Madonna w Warszawie: Finansowa katastrofa

  Jak wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli, występ amerykańskiej gwiazdy pop na Stadionie Narodowym w Warszawie zakończył się finansową klapą. Straty wyniosły około 4,8 miliona złotych. Przypomnijmy, że koncert Madonny był pierwszą niesportową imprezą zorganizowaną na Stadionie Narodowym. Szacuje się, że występ piosenkarki obejrzało 35 tysięcy osób. Organizacją koncertu zajmowało się Narodowe...

 • Madonna w Warszawie: Bombastyczny show, milczące trybuny

  Stadion Narodowy nie zatrząsł się w posadach. W większości zapełnione trybuny i w większości pusta płyta przyjęły spóźnioną o 50 minut Madonnę z chłodną uprzejmością. Dopiero dwa ostatnie utwory - "Like A Prayer" i "Celebration" - skłoniły widzów do nieco żywszych podrygów.

 • Przyjedzie Madonna?

  Według nieoficjalnych wiadomości katowickiej "Gazety Wyborczej" w sierpniu na Stadionie Śląskim w Chorzowie wystąpi Madonna.

 • Madonna ukarana

  Prawie 250 tys. dolarów grzywny będzie musiała zapłacić Madonna za zakończenie swojego koncertu w Londynie po przepisowej godz. 22.30.

 • Krucjata Młodych kontra Madonna: Ponad 43 tys. podpisów

  Krucjata Młodych, czyli grupa młodych katolików działająca przy Instytucie im. ks. Piotra Skargi, złożyła w piątek w warszawskim ratuszu wniosek o odwołanie koncertu Madonny, który ma się odbyć 1 sierpnia na Stadionie Narodowym.