• Informacje na temat:

  madonna stadion narodowy

Artykuły na temat: madonna stadion narodowy
 • Perfekcyjna pani stadionu

  Pierwszy polski koncert Beyonce - zorganizowany w ramach Orange Warsaw Festival 2013 - ściągnął na Stadion Narodowy w Warszawie nieprzebrane tłumy, większe niż zjawiły się na Madonnie czy Coldplay. Niesamowity głos Beyonce niósł się po zakamarkach biało-czerwonego koszyka z wielką mocą i szkoda, że nagłośnienie stadionu nie zawsze sobie z tą mocą radziło.

 • Madonna w Warszawie: Bombastyczny show, milczące trybuny

  Stadion Narodowy nie zatrząsł się w posadach. W większości zapełnione trybuny i w większości pusta płyta przyjęły spóźnioną o 50 minut Madonnę z chłodną uprzejmością. Dopiero dwa ostatnie utwory - "Like A Prayer" i "Celebration" - skłoniły widzów do nieco żywszych podrygów.

 • Madonna w Warszawie: Finansowa katastrofa

  Jak wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli, występ amerykańskiej gwiazdy pop na Stadionie Narodowym w Warszawie zakończył się finansową klapą. Straty wyniosły około 4,8 miliona złotych. Przypomnijmy, że koncert Madonny był pierwszą niesportową imprezą zorganizowaną na Stadionie Narodowym. Szacuje się, że występ piosenkarki obejrzało 35 tysięcy osób. Organizacją koncertu zajmowało się Narodowe...

 • Madonna na Narodowym: Jest śledztwo

  Dziennikarz RMF FM dotarł do informacji, że prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie organizacji koncertu Madonny na Stadionie Narodowym w Warszawie w 2012 roku.

 • Krucjata Młodych kontra Madonna: Ponad 43 tys. podpisów

  Krucjata Młodych, czyli grupa młodych katolików działająca przy Instytucie im. ks. Piotra Skargi, złożyła w piątek w warszawskim ratuszu wniosek o odwołanie koncertu Madonny, który ma się odbyć 1 sierpnia na Stadionie Narodowym.

 • Madonna wystartuje później

  Amerykańska wokalistka Madonna musi zmienić plany swoich występów. Koncert w Tel Awiwie rozpoczynający jej wielkie tournee o nazwie "MDNA Tour" nie odbędzie się 29 maja, lecz dwa dni później. Powód? Opóźnienia w produkcji.

 • Kardynał oskarżył Madonnę!

  ..." - powiedział o piosenkarce dostojnik, który w 2005 roku ogłosił światu imię nowego papieża - Benedykta XVI. Tymczasem w Santiago fani Madonny koczowali przez trzy dni pod Stadionem Narodowym, by dostać dobre miejsca na środowym koncercie. Podczas dwóch występów, które Madonna da w stolicy Chile, oczekiwano każdorazowo około 60 tysięcy widzów. Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA.PL!

 • Madonna znów w Warszawie!

  ...1 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpi Madonna! Bilety do sprzedaży trafią 17 lutego.

 • Madonna szalejąca wśród nagich torsów

  Minaj, LMFAO i M.I.A. Światowa trasa koncertowa Madonny wystartuje 29 maja w Tel Awiwie. 1 sierpnia piosenkarka wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zobacz wyzywający teledysk do "Girl Gone Wild": Zobacz więcej klipów Madonny na stronach INTERIA.PL! Sprawdź teksty piosenek Madonny w serwisie Teksciory.pl. Dodaj własne tłumaczenia! Czytaj także: Filmowiec oskarża Madonnę Madonna...

 • Przed koncertem: Czym zszokuje Madonna?

  ...wielki show, nie powinni się rozczarować. Bramy Stadionu Narodowego zostaną otwarte dla fanów o godz. 17.30. Na 20 zaplanowano występ DJ-a Paula Oakenfolda, a ok. 21.30 na scenę wyjdzie Madonna. (mim(...) koncertach i tak wysokich cenach biletów - wejściówki na płytę Stadionu Narodowego kosztują 275 i 413 złotych! Po raz kolejny termin występu Królowej Popu nie spodobał się środowiskom katolicko...