• Informacje na temat:

  madonna super

Artykuły na temat: madonna super
 • Madonna wystąpi podczas Super Bowl

  Madonna będzie gwiazdą finału rozgrywek futbolu amerykańskiego - Super Bowl. Impreza odbędzie się 5 lutego 2012 roku na stadionie w Indianapolis.

 • Madonna to super-mama

  Ponad jedna trzecia ankietowanych osób posiadających dzieci uznała, że 48-letnia Madonna jest najlepszą mamą wśród gwiazd. W uzasadnieniu głosujący podkreślali, że amerykańska wokalistka znakomicie potrafi połączyć sukces w życiu rodzinnym z zawodową karierą.

 • Shakira ostro trenuje przed Super Bowl 2020. Kto jej pomaga?

  Na Instagramie kolumbijska wokalistka Shakira prezentuje swoje przygotowania przed występem podczas finału Super Bowl, który odbędzie się 2 lutego.

 • Jennifer Lopez będzie gwiazdą Super Bowl 2020?

  Według nieoficjalnych informacji Jennifer Lopez jest bliska podpisania kontraktu na występ w przerwie Super Bowl 2020. Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi NFL zostanie rozegrany 2 lutego.

 • Jennifer Lopez przed Super Bowl 2020: Polka Klaudia Antos wystąpi u boku gwiazdy

  Znana z dziewiątej edycji telewizyjnego programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" Polka Klaudia Antos pokazała zdjęcie z przygotowań przed występem podczas finału Super Bowl. To najważniejsze sportowe wydarzenie w USA, które śledzi ponad 100 mln widzów.

 • Jennifer Lopez i Shakira gwiazdami Super Bowl 2020

  To już oficjalne: gwiazdy pop Jennifer Lopez i Shakira wystąpią w przerwie Super Bowl 2020. Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi NFL zostanie rozegrany 2 lutego.

 • Madonna jako cheerleaderka

  ...), kiedy to Madonna wykona swój najnowszy utwór podczas występu na finale rozgrywek futbolu amerykańskiego - Super Bowl w Indianapolis. "Give Me All You Luvin", w którym Madonna pojawia się z Nicki(...) Madonna? Milion za płytę Madonna wystąpi podczas Super Bowl Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA.PL!

 • Madonna kobietą roku magazynu "Billboard"

  ..." Madonna jest jedną z niewielu super-artystek, które miały znaczący wpływ na muzykę. Jej kreatywność, potrzeba ciągłej innowacji i działalność filantropijna sprawia, że jest inspiracją dla setek(...) walczy o równe prawa obu płci" - czytamy. W poprzednich latach nagrodę dla kobiety roku "Billboardu" odbierały m.in. Taylor Swift , Katy Perry , Beyonce oraz Pink . Madonna nagrodą zakończy...

 • Filmowiec oskarża Madonnę

  ...erotycznej w rozmowie z serwisem TMZ.com. Francis zapowiedział pozwanie wokalistki jeszcze przed finałem Super Bowl na początku lutego. Okazało się jednak, że wówczas Madonna nie zaśpiewała piosenki(...), dla której nagrywa Benny Benassi, jeden z producentów piosenki "Girl Gone Wild" Madonny. Posłuchaj singla "Girl Gone Wild": Czytaj także: Madonna znów w Warszawie Zobacz teledyski Madonny na...

 • Adele wystąpi na Super Bowl 2017?

  Brytyjska gazeta "The Sun" podaje, że prawdopodobnie Adele będzie muzyczną gwiazdą przyszłorocznej edycji Super Bowl.

Dyskusje na temat: madonna super
 • Re: Lady Gaga w wersji "Glee". Skandal gotowy

  Wg mnie jeden z najlepszych odcinków nie tylko drugiego sezonu, ale całego serialu. Zwykle nie wszystkie wątki mi podchodzą, ale tym razem wszystko było super rozegrane. W czubie najlepszych odcinków są u mnie Born This Way, Original Song, Wheels, Power of Madonna, Duets, Never Been Kissed (+/- taka kolejność ;))