• Informacje na temat:

  madonna twarz

Artykuły na temat: madonna twarz
 • Kora wystąpiła w teledysku. Wróci do śpiewania?

  Czarne, powiewające na wietrze szaty, korona na głowie, wychudzona twarz i hipnotyzujące spojrzenie, a wszystko to na tle spadających meteorytów. Taką Korę możemy oglądać od niedawna w teledysku do piosenki Organka "Czarna Madonna".  Piosenkarka tym razem jednak nie śpiewa. Ten przejmujący obraz to chyba najlepsza ilustracja tego, co działo się w jej życiu przez ostatnie lata, kiedy wszystkie...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Niezwykła kreacja Stefano Terrazzino

  Już w sobotę, 2 maja, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Maryla Rodowicz o zabiegach upiększających: „Nie korzystam”

  ...może powinnam. Koleżanki chwalą mezoterapię, ale ciągle brak mi na to czasu. Ale i tak internauci piszą o mnie: ‘twarz jak maska, dość już tego botoksu!’" - mówi, śmiejąc się, w wywiadzie dla "Flesza(...) dziureczki odbijają światło. Noszą je i Madonna i Beyonce. Wszyscy, którzy chcą pokazać trochę ciała, wkładają kabaretki" - dodała. Na ile lat wygląda?

 • Madonna o "50 Twarzach Greya": Za mało seksu

  13 lutego do polskich kin trafiła ekranizacja książki E.L. James "50 twarzy Greya". Film zbiera bardzo mieszane recenzje, a na temat samej powieści postanowiła wypowiedzieć się Madonna.

 • Marta Klubowicz: Co dziś u niej słychać?

  ...czasu przyjeżdżała do kraju, by zagrać w serialu lub filmie. Nie zależało jej jednak, by wrócić na tak zwany świecznik.  - Nie o "twarz" chodzi w tym zawodzie. Chcę mieć poczucie, że gram porządne...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Dorota Segda poświęciła wszystko dla tej miłości!

  ...oraz Małgorzaty w "Fauście" Jarockiego.  Jednym z jej najważniejszych filmów jest "Faustyna" Jerzego Łukaszewicza.  - Do dzisiaj pokazywany jest w telewizji, a siostra Faustyna dla widzów ma moją twarz...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Rozmus znowu wygrał!

  Dziewiąty odcinek 3. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Roberta Rozmusa. Aktor wystąpił jako R.Kelly w utworze "I Believe I Can Fly" i już po raz drugi triumfował na scenie show. Oto, co działo się w sobotę, 2 maja, w "TTBZ".

 • Renee Zellweger: Co się stało z jej twarzą?

  Co się stało z Renee Zellweger - to pytanie nie schodzi z czołówek światowych serwisów informacyjnych. Aktorka, która pojawiła się na gali Elle Women, wywołała prawdziwą sensację w mediach, które zastanawiają się, czy... to naprawdę ona!

 • Śmieszna Madonna

  Najnowszy film z udziałem Madonny, remake obrazu "Swept Away" Liny Wertmuller z 1975 roku w reżyserii Guy'a Ritchiego, nie ma szczęścia ani do widzów, ani do krytyki. Jak informowaliśmy , po chłodnym przyjęciu obrazu przez publiczność testową, Madonna sama zajęła się przemontowaniem filmu. Nic to jednak nie dało.

Dyskusje na temat: madonna twarz
 • Re: Małgorzata Socha pokazała brzuszek

  Piekna? Z całym szacunkiem dla gustu innych, ale dla mnie ma twarz wiejskiej dziewki, która z nutą na ustach siedzi przy stole i lepi pierogi. Gwiazda....Gwiazda jest np. Charlize Theron, Madonna, a Socha? Rozpoznawalną twarza co najwyzej i to tylko na naszym płytkim podwórku. Jestes poprostu zazdrosna ze ktos jest lepszy od ciebie i tyle!!.

 • Re: Małgorzata Socha pokazała brzuszek

  Piekna? Z całym szacunkiem dla gustu innych, ale dla mnie ma twarz wiejskiej dziewki, która z nutą na ustach siedzi przy stole i lepi pierogi. Gwiazda....Gwiazda jest np. Charlize Theron, Madonna, a Socha? Rozpoznawalną twarza co najwyzej i to tylko na naszym płytkim podwórku.

 • Re: Małgorzata Socha pokazała brzuszek

  przekupa i bynajmniej nie wygląda jak dama. Piekna? Z całym szacunkiem dla gustu innych, ale dla mnie ma twarz wiejskiej dziewki, która z nutą na ustach siedzi przy stole i lepi pierogi. Gwiazda....Gwiazda jest np. Charlize Theron, Madonna, a Socha? Rozpoznawalną twarza co najwyzej i to tylko na naszym płytkim podwórku. Ciekawe czy TY wyglądasz jak DAMA?!?!

 • Re: Małgorzata Socha pokazała brzuszek

  Piekna? Z całym szacunkiem dla gustu innych, ale dla mnie ma twarz wiejskiej dziewki, która z nutą na ustach siedzi przy stole i lepi pierogi. Gwiazda....Gwiazda jest np. Charlize Theron, Madonna, a Socha? Rozpoznawalną twarza co najwyzej i to tylko na naszym płytkim podwórku. Wiejska dziewka to jest Anna Ilczuk, założę się że nikt jej nazwiska nie kojarzy. Gra Emilkę w "Pierwszej miłości

 • Re: Małgorzata Socha pokazała brzuszek

  Jestes poprostu zazdrosna ze ktos jest lepszy od ciebie i tyle!!. Piekna? Z całym szacunkiem dla gustu innych, ale dla mnie ma twarz wiejskiej dziewki, która z nutą na ustach siedzi przy stole i lepi pierogi. Gwiazda....Gwiazda jest np. Charlize Theron, Madonna, a Socha? Rozpoznawalną twarza co najwyzej i to tylko na naszym płytkim podwórku. To nie zazdrość tylko stwierdzenie faktów. Socha

 • Re: Małgorzata Socha pokazała brzuszek

  gustu innych, ale dla mnie ma twarz wiejskiej dziewki, która z nutą na ustach siedzi przy stole i lepi pierogi. Gwiazda....Gwiazda jest np. Charlize Theron, Madonna, a Socha? Rozpoznawalną twarza co(...) czuła jak by ktoś tak o tobie wypisywał. Tu chodzi tylko o szacunek do drugiego człowieka, wyglada jak wyglada i ty wypisywaniem takich "opinii" ze ma twarz wiejskiej dziewki tego nie zmienisz. A co do