• Informacje na temat:

  madonna urodziny

Artykuły na temat: madonna urodziny
 • Madonna kupiła córce apartament na urodziny

  Królowa pop na 16. urodziny swojej córki Lourdes postanowiła kupić jej ekskluzywny apartament w Nowym Jorku.

 • Madonna i 50. urodziny

  "Królowa popu" Madonna planuje uczcić swoje 50. urodziny wyjątkowym koncertem w nowojorskim Central Parku.

 • Zobacz jak Madonna świętowała urodziny

  Sobota była wielkim dniem dla Madonny. Razem z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi świętowała swoje 50 urodziny. Nie zabrakło ani kabalistycznych medytacji i modlitw, ani niespodzianek, np(...) zdumieniu 90 gości zabrał głos Ritchie. "Madonna wygląda teraz lepiej niż kiedykolwiek. Jestem z niej ogromnie dumny i bardzo mocno ją kocham" - powiedział reżyser i tym samym rozproszył wszelkie plotki...

 • Madonna: Urodziny w saunie

  Sauna, masaże, jacuzzi i seanse relaksacyjne - tego typu atrakcje przygotowała Madonna dla gości swego przyjęcia urodzinowego, organizowanego w Londynie. W poniedziałek, 16 sierpnia, gwiazda kończy 46 lat.

 • Madonna jest surową matką

  Madonna nie pozwala swoim dzieciom na zbyt wiele. "Jestem surową matką" - powiedziała piosenkarka tygodnikowi "Frankfurter Rundschau".

 • Skromne 52. urodziny Madonny

  W poniedziałek, 16 sierpnia, Madonna skończyła 52. lata. Z tej okazji zorganizowała w Londynie przyjęcia dla najbliższych.

 • Madonna i Ritchie nie odnowią przysięgi małżeńskiej

  Od jakiegoś czasu w prasie brukowej krążyły plotki o przygotowaniach pary do ponownego ślubu. Miałby się on odbyć w obrządku kabalistów, jako że Madonna praktykuje nauki tej mistyczno-filozoficznej(...)" - powiedział serwisowi "Wenn". "Na urodziny kupiłem jej dwa obrazy - ale wierzcie mi, to przyjęcie było nieporównywalnie droższe niż prezenty" - dodał. Czyżby kryzys w ich małżeństwie trwał w najlepsze? Może...

 • Madonna zawiedziona urodzinami

  Przyjęcie urodzinowe z okazji skończenia 50 lat przez Madonnę nie wyszło dokładnie tak, jak sobie piosenkarka wyobrażała.

 • Madonna adoptuje kolejne dziecko

  Kto jak kto, ale królowa muzyki pop wie, jak uczcić swoje półwiecze. Madonna postanowiła sprawić sobie nie lada prezent - kolejne dziecko. Jej wybór padł na trzyletnią Mercy James z Malawi. Z tego afrykańskiego kraju pochodzi także, adoptowany przez piosenkarkę w zeszłym roku, David Banda. Madonna otrzymała już wstępną zgodę na nową adopcję. "Madonna spotykała się z Mercy już wiele razy. Teraz...

 • Madonna spadła z konia

  Złamane trzy żebra, obojczyk i kości dłoni - tak zakończyła się przejażdżka Madonny na koniu we wtorek, 16 sierpnia, dokładnie w 47. urodziny wokalistki. Amerykańska piosenkarka po południu wybrała się na przejażdżkę na nowym koniu. Wierzchowiec chyba jeszcze się nie przyzwyczaił do swojej nowej pani, bo ją zrzucił podczas podróży po Ashcombe House, angielskiej posiadłości Madonny.

Dyskusje na temat: madonna urodziny