• Informacje na temat:

  madonna weszła

Artykuły na temat: madonna weszła
 • Madonna podkręca radio

  W Mugello koło Florencji Madonna nakręciła sceny do teledysku do piosenki "Turn Up The Radio" . Ekipa rozpoczęła zdjęcia przy nieużywanym dystrybutorze benzyny, a potem przeniosła się w okolice kościoła. Policja otoczyła teren kordonem bezpieczeństwa.

 • Madonna: Nowy dom w Beverly Hills

  Madonna nie ma jednak zamiaru porzucać swoich amerykańskich korzeni. Mieszkająca od kilku lat w Londynie gwiazda właśnie kupiła wart 13 milionów dolarów dom w Beverly Hills, w Kalifornii.

 • Kora jesienią wejdzie do studia

  ...pozostanie w muzycznym programie Polsatu (show zakończono po 11 edycjach). Od tego czasu Kora sporadycznie pojawia się publicznie. Ostatnio zagrała główną rolę w teledysku "Czarna Madonna" Organka...

 • Madonna od herbaty

  Madonna to ikona muzyki pop i jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie. Jednak nie dla wszystkich. James Jackson, brytyjski pisarz, skompromitował się ostatnio nie rozpoznając sławnej amerykańskiej piosenkarki.

 • Madonna broni filmu męża

  W "Revolverze" Ritchie gra mężczyznę, szukającego zemsty na seryjnym mordercy, w którego wciela się Ray Liotta ( "Tożsamość" , "Wielki podryw" ). To pierwszy film brytyjskiego reżysera od czasu fiaska "Rejsu w nieznane" z 2002 roku, z Madonną w roli głównej. "Uwielbiam go" - powiedziała piosenkarka telewizji Sky. "Uważam, że to bardzo odważny film. Trochę w stylu macho" - dodała Madonna...

 • Madonna: Dziewczyna emanująca "tym czymś"

  ..."Madonna od początku kariery doskonale rozumiała, na czym polega robienie nowoczesnej muzyki tanecznej" - ocenia Marek Sierocki, dziennikarz muzyczny. W sobotę (27 lipca) mija 30 lat od ukazania się na rynku pierwszej płyty Madonny.

 • Madonna z Leonardem Cohenem

  Piosenkarka Madonna, wokalista Leonard Cohen, rockman John Mellencamp, brytyjski zespół The Dave Clark Five i grupa The Ventures zostaną włączeni do amerykańskiej Galerii Sław Rock and Rolla (Rock and Roll Hall of Fame).

 • 20 lat temu Madonna przekroczyła granice tabu

  Madonna jesienią 1992 r. ugruntowała swoją pozycję największej skandalistki i prowokatorki popkultury. Płytą "Erotica" i książką "Sex" przekroczyła wszelkie granice, otwierając nowy rozdział w historii rewolucji seksualnej.

 • Madonna: Nie mogę słuchać własnej muzyki

  Choć przeboje Madonny są już niemal ikoniczne i na stałe weszły do historii popkultury, to autorka tych ponadczasowych dzieł nie może ich słuchać!

 • Nowa rola Madonny

  Madonna zagrała główną rolę w najnowszym filmie Johna Schlesingera, autora takich dzieł jak "Maratończyk", czy "Nocny kowboj". W najbliższy piątek na ekrany amerykańskich kin wejdzie ich wspólna produkcja "Next Best Thing". Film opowiada historię kobiety, która próbuje ułożyć sobie życie z mężczyzną o homoseksualnych preferencjach.