• Informacje na temat:

  madonna z córką

Artykuły na temat: madonna z córką
 • Madonna pilnuje córki

  .... urodzin" - mówi Madonna. To nie jedyne ograniczenie. "Musze powiedzieć, że nie ma łatwo. Oglądanie telewizji do późna, niezdrowe jedzenie czy bałagan nie są tolerowane w moim domu". Przypomnijmy, że Lourdes jest córką Madonny i Carlosa Leona. Piosenkarka ma także syna Rocco z reżyserem Guy'em Ritchie, a niedawno adoptowała kilkuletniego chłopca z Malawi. Zobacz teledyski Madonny na stronach...

 • Madonna do córki: Zabraniam

  Zero spotkań z chłopakami do 18. roku życia, zakaz oglądania telewizji po godz. 22 i całkowity zakaz jedzenia fast foodów, chipsów i żelek. Madonna dla swojej 13-letniej córki Lourdes wprowadziła rygor.

 • Tańczyła z Madonną, teraz podbija Hollywood

  Intrygujące spojrzenie, kocie ruchy, nieoczywista uroda, egzotyczne pochodzenie. Sofia Boutella, francuska tancerka, modelka i aktorka, urodziła się w Algierii. Jest córką algierskiego muzyka(...) breakdancowych figur. "Kiedyś Madonna zapytała mnie czy kiedykolwiek tańczyłam w butach na obcasie" - opowiada Sofia. "Odparłam, że nie, więc podarowała mi parę srebrnych, brokatowych szpilek od...

 • Amerykańska gwiazda muzyki pop - Madonna - urodziła dzisiaj syna. To drugie dziecko piosenkarki. Brata zyskała trzyletnia Lourdes.

 • Madonna wykorzystuje sławę?

  ...marca) razem z Davidem, swoją 12-letnią córką Lourdes i 8-letnim Rocco. Madonna zamierza adoptować w tym kraju kolejne dziecko - dziewczynkę Chifundo "Mercy" James, która ma około 4 lat. Jej matka(...)Madonna za pośrednictwem swojej rzecznik prasowej zapewniła, że postępuje według standardowych procedur. Tym samym artystka odniosła się do krytyki - Madonnie zarzuca się, że wykorzystuje swoją sławę...

 • Madonna znów z byłym mężem

  Madonna i Guy Ritchie znów razem. Byłe małżeństwo wspólnie powitało nową córkę piosenkarki, malawijską dziewczynkę Mercy James.

 • Madonna pokazała swoje zdjęcia sprzed lat. Nie do wiary, że nosiła takie rzeczy

  Madonna pokazała na Instagramie swoje zdjęcia z czasów szkoły średniej. Ma na nim sukienkę, którą sama uszyła, gdyż nie miała pieniędzy, żeby sobie coś kupić. Zobacz, jak wyglądała królowa muzyki pop, zanim została sławna i bogata.

 • Madonna bez zgody na adopcję!

  Sąd w Malawi orzekł w piątek (3 kwietnia), że gwiazda muzyki pop Madonna nie może otrzymać wstępnej zgody na adopcję drugiego dziecka z tego kraju - poinformowały trzy źródła sądowe.

 • Madonna szykuje nowy album!

  Królowa pop, Madonna, nie ma zamiaru dać o sobie zapomnieć. Gwiazda już w lipcu wróci do studia nagrań, gdzie będzie pracować nad nowym albumem.

 • Madonna: Cleopatra lepsza niż ja

  Madonna, amerykańska wokalistka pop, ma się nad czym zastanawiać przed wydaniem swego nowego albumu. Po usłyszeniu materiału na nową płytę brytyjskiego tria Cleopatra, piosenkarka stwierdziła, że jej kompozycje na kolejny album w żaden sposób nie dorównują mu.

Zdjęcia na temat: madonna z córką