• Informacje na temat:

  magazyn dla kobiet

Artykuły na temat: magazyn dla kobiet
 • Taylor Swift kobietą roku wg magazynu "Billboard"

  Wielkie wyróżnienie spotkało 21-letnią wokalistkę country Taylor Swift. Piosenkarka stała się najmłodszą artystką, którą magazyn "Billboard" uznał kobietą roku.

 • Cardi B i Rihanna wśród 100 najbardziej wpływowych osób magazynu "Time"

  Magazyn "Time" opublikował listę 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele świata muzyki - Cardi B, Jennifer Lopez, Shawn Mendes, Rihanna i Kesha.

 • Madonna kobietą roku magazynu "Billboard"

  Legendarna wokalistka została uznana kobietą roku przez prestiżowy magazyn "Billboard". Wręczenie nagrody odbędzie się w grudniu w Nowym Jorku na 11. edycji wydarzenia "Kobiety Billboardu w Muzyce".

 • Madonna Kobietą Roku magazynu Billboard 2016

  ...​Madonna otrzymała w tym roku tytuł Kobiety Roku przyznawany przez magazyn Billboard. Odbierając nagrodę, amerykańska wokalistka mówiła o seksizmie, feminizmie i swojej własnej konsekwencji w dążeniu do celu.

 • Jennifer Aniston najpiękniejszą kobietą świata

  Magazyn "People" uhonorował Jennifer Aniston tytułem Najpiękniejszej Kobietą Świata. 47-letnia aktorka, była gwiazda serialu "Przyjaciele", otrzymała ten tytuł po raz drugi.

 • Oscary wciąż nie dla kobiet

  ...​To prawda, w tym roku kobiety zdobyły najwięcej w historii nominacji do tej najsłynniejszej nagrody. Ale wciąż są powody do narzekania. "Miejmy nadzieję, że w końcu coś się zmieni" - mówi nominowana za rolę w "Małych kobietkach" Florence Pugh.

 • Charli XCX w seksownym wydaniu dla magazynu "Love"

  Charli XCX to kolejna wokalistka, która zaprezentowała się w siódmej odsłonie kalendarza adwentowego magazynu "Love".

 • Rita Ora w adwentowym kalendarzu magazynu "Love"

  Rita Ora pojawiła się w seksownej, siódmej odsłonie kalendarza adwentowego magazynu "Love".

 • Kidman w obronie kobiet

  Gwiazda "Australii" jest Ambasadorem Dobrej Woli Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Kobiet (UNIFEM-u). Jak podaje magazyn WENN, centrum, na którego otwarciu się pojawiła, położone jest w San Francisco i ma udzielać pomocy ofiarom seksualnej i psychicznej przemocy. "Nie ma wątpliwości, że skończenie z napastowaniem kobiet jest dla nas głównym celem. Rozwiązanie tego problemu wymaga jednak...

 • 36-letnia Rachel Stevens "najseksowniejszą kobietą"

  Brytyjski magazyn dla mężczyzn "FHM" opublikował zestawienie najseksowniejszych kobiet ostatnich 20 lat - tyle lat liczy bowiem pismo.

Zdjęcia na temat: magazyn dla kobiet
Wideo na temat: magazyn dla kobiet
 • Tłumy gwiazd na gali "Twojego Stylu"!

  Magazyn "Twój Styl" to od lat najpopularniejszy luksusowy miesięcznik dla kobiet. Nic więc dziwnego, że niemal każda polska gwiazda marzy o tym, aby znaleźć się na jego okładce. Nic więc dziwnego, że znane panie tak tłumnie przybyły na uroczystą galę Kobiety 25-lecia "Twojego Stylu". Wyróżnienie to otrzymała Danuta Wałęsa. Kto jeszcze przybył na prestiżową imprezę? Szczególną uwagę fotoreporterów

 • Maja Włoszczowska nie chce być celebrytką!

  Maja Włoszczowska (33 l.) została "Kobietą roku" magazynu "Twój Styl". Sportsmenka na uroczystej gali pojawiła się ze swoim partnerem Przemysławem Zawadą, pilotem rajdowym. W rozmowie z Interią przyznała, że jest dumna z tego, iż jest Polką i ma nadzieję, że jej osoba będzie inspiracją dla innych kobiet. Pytana o życie prywatne, podkreśliła, że w przestrzeni publicznej chce funkcjonować przede

 • MocArty RMF Classic rozdane!

  Classic: za szczególnie udany debiut muzyczny roku - płytę "Parsley" - statuetkę MocArta otrzymała Julia Pietrucha. Nagroda dla Kobiety z Klasą, przyznawana corocznie przez redakcję magazynu Twój STYL(...) MocArtów przyznała także nagrodę specjalną "Bo wARTo!", redakcja RMF Classic - nagrodę specjalną za szczególnie udany debiut muzyczny roku, a redakcja magazynu "Twój STYL" uhonorowała Kobietę z Klasą