• Informacje na temat:

  magazyn happy

Artykuły na temat: magazyn happy
 • Happy endu nie będzie

  Paweł Małaszyński zdradził, że druga seria serialu "Twarzą w twarz" raczej nie skończy się happy endem. Można za to liczyć na trzecią część, bo podobno od samego początku serial planowany był jako trylogia.

 • Rockowo-metalowe święta 2019: Czy prezydent był w tym roku grzeczny?

  Ci, którzy pamiętają "Bardzo Złego Świętego Mikołaja" z komiksów i serialu "Happy!", wiedzą dobrze, że ów brodaty jegomość z nadwagą może okazać się kimś znacznie gorszym od przysłowiowego wujka Władka w przebraniu. Muzycy rozdający nam świąteczne prezenty też powinni mieć to na uwadze.

 • Największe klapy wszech czasów

  Wydany w 2001 roku album Mariah Carey zatytułowany "Glitter", zajął pierwsze miejsce w rankingu na album wszech czasów, który odniósł największą klęskę komercyjną. Wokalistka w pokonanym polu zostawiła m.in. Fleetwood Mac, MC Hammera, Happy Mondays, Moby'ego i Metallikę. Plebiscyt zorganizował amerykański magazyn "Blender".

 • Marilyn Monroe? Lubiła nią być tylko na chwilę

  ..."Szczęśliwa byłam tylko wtedy, gdy zabierano nas do kina" - wspominała swoje trudne dzieciństwo Marilyn Monroe. Prze lata odgrywała wiele postaci, choć prawdą jest, że to jej życie okazało się gotowym scenariuszem filmowym. Bez happy endu - zmarła nagle, 5 sierpnia 1962 roku.

 • Zaskoczenie. David Bowie bez nagrody

  W poniedziałek (21 października) rozdano nagrody brytyjskiego magazynu "Q". Nominowany w aż sześciu kategoriach David Bowie nie otrzymał ani jednej statuetki.

 • Ostatni dzień Berlinale

  Jak branżowy magazyn "Variety" rozpoczyna recenzje festiwalowych filmów? Nie mniej miejsca niż ich artystycznej ocenie poświęca szansom produkcji na światowym rynku filmowym.

 • Najlepiej zarabiający raperzy na świecie w 2015 roku

  Magazyn "Forbes" opublikował listę najlepiej zarabiających raperów w 2015 roku. Stawce przewodzi Sean Combs, czyli Diddy. Kogo wyprzedził? O tym w tekście poniżej.

 • "Rodzina Soprano" w filmie

  Kilku członków ekipy serial u "Rodzina Soprano" wystąpi w niezależnej produkcji "Made in Brooklyn", do której zdjęcia powstaną w Nowym Jorku - poinformował magazyn "Hollywood Reporter". Film ma być kompilacją czterech krótkich filmów, które koncentrować się mają na codziennym życiu grupy osób.

 • Whitney Houston nagrodzona po śmierci

  Magazyn "Billboard" złożył hołd zmarłej artystce, Whitney Houston i przyznał jej jedną z najbardziej prestiżowych nagród muzycznych, Billboard Millennium Award. Gwiazdę uhonorowano pośmiertnie za całokształt twórczości i wielki wkład w branżę muzyczną.

 • Maraton filmów z Robinem Williamsem w Canal+ Film

  Choć znany był głównie z ról komediowych, potrafił całkowicie zmienić styl grania i zaskoczyć widzów. W 1997 Magazyn "Entertainment Weekly" uznał go za najzabawniejszego człowieka na ziemi. Mawiał, że "komedia to granie optymizmu". 5 września Canal+ Film zaprasza na maraton filmów z Robinem Williamsem.