• Informacje na temat:

  magazyn wino

Artykuły na temat: magazyn wino
 • Maryla Rodowicz rozważa rozwód z orzeczeniem o winie

  Maryla Rodowicz (73 l.) rozważa rozwód z orzeczeniem o winie - dowiedział się magazyn "Na Żywo". Pojawiły się bowiem nowe okoliczności, które mogą mieć wpływ na rozstanie piosenkarki.

 • Joanna Krupa chce być dziewczyną Bonda

  Joanna Krupa pojawiła w sesji dla magazynu "Maxim". Pismo najwyraźniej bardzo ceni sobie urodę 35-letniej modelki, która już wielokrotnie ukazywała się na jego stronach.Celebrytka przyznała, że marzy o roli dziewczyny Bonda.

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska jest jak... wino. Pięknieje z wiekiem!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", od lat regularnie otrzymuje od jednego z magazynów propozycje udziału w... rozbieranej sesji i od lat kategorycznie odmawia pokazania wszystkich swych wdzięków w pełnej krasie. 48-letnia aktorka nie wstydzi się swojego ciała, ale uważa, że epatowanie nim nie jest jej do niczego potrzebne.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Adam Sztaba rozgoryczony. Żona chce rozwodu z orzeczeniem o winie!

  Imperium". Ale magazynowi udało się dotrzeć do osoby z jej bliskiego otoczenia (pragnie zachować anonimowość), która zdradza, że "to niezwykle trudna sytuacja dla Doroty", tym bardziej że planowała spędzić...

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • Rozenkowie rozwiodą się bez orzekania o winie

  Tegoroczne Boże Narodzenie nie będzie łatwe dla perfekcyjnej pani domu. Choć dla dobra synów postanowiła ona spędzić święta z mężem, jej rozstanie jest już faktem. Magazyn "Party" dowiedział się, że(...)? Osoba z otoczenia pary zapewnia, że "ta kwota jest wyssana z palca". "Pewnie chcieliby tyle mieć, ale ich majątek jest o wiele skromniejszy" - tłumaczy na łamach magazynu. Sam wniosek rozwodowy jest...

 • Wciąż czuje winę po śmierci kolegi

  Znany z zespołów Joy Division i New Order basista Peter Hook opublikował wspomnienia, w których m.in. opisuje wydarzenia poprzedzające samobójczą śmierć wokalisty Iana Curtisa.

 • Days Of Wine And D'ohses

  ...magazyn "Time".

 • "Megalopolis" finansowane przez winnice Coppoli

  Najnowszy projekt filmowy Francisa Forda Coppoli, futurystyczne widowisko "Megalopolis", zapowiada się na jedno z najdroższych przedsięwzięć w historii niezależnych produkcji. Budżet filmu wynosi, jak na razie, 67 mln dolarów. Część pieniędzy na realizację filmu reżyser chce zdobyć sprzedając... wino, wyprodukowane na jego kalifornijskiej plantacji winorośli.

Zdjęcia na temat: magazyn wino
Wideo na temat: magazyn wino
 • Z kim Edyta Herbuś spędzi walentynki?

  W rozmowie z Edytą Herbuś (36 l.) Agnieszka Jastrzębska (42 l.) postanowiła nawiązać do spekulacji, jakoby artystka znalazła miłość. Dociekała, jakie plany ma na walentynki. „Jeśli wierzyć kolorowym magazynom, to masz je z kim spędzić” – mówiła. Jak zareagowała Herbuś? Wybrnęła dość dyplomatycznie. Zaczęła opowiadać o spektaklu, w którym gra. „Tegoroczne walentynki są najbardziej obleganym

 • Jessica Mercedes o przepychankach na przedsprzedażach: W Nowym Jorku nie było żadnej bitwy!

  przedsprzedaż. Tych rzeczy było wiele i sprzedawców było prawie tyle samo, co klientek. Zatem jak się kończyły jakieś rzeczy, to ci sprzedawcy szli do magazynu i przynosili nowe, więc nie było tam żadnej bitwy