• Informacje na temat:

  magda cielecka w hotel 52

Artykuły na temat: magda cielecka w hotel 52
 • Magdalena Cielecka

  ...wystąpiła przed kamerami w filmie "Pokuszenie". Za kreację, którą stworzyła w tym obrazie Cielecka otrzymała szereg prestiżowych nagród m.in. na FPFF w Gdyni, na Festiwalu w Genewie i Tokio.  Największą popularność zdobyła dzięki filmowi "Samotność w sieci" oraz roli w serialach "Magda M." i "Hotel 52", a przede wszystkim dzięki rolom teatralnym, szczególnie w Teatrze Rozmaitości w Warszawie...

 • "Hotel 52": Rusza drugi sezon!

  Romanse i afery! Nowi bohaterowie wywołają niemałe zamieszanie w serialowym hotelu i... w sercach personelu. Filip Bobek, Ewa Ziętek, Artur Dziurman i Magda Smalara w nowej serii "Hotelu 52".

 • Koniec Hotelu 52?

  Wśród personelu hotelowego panuje popłoch. Nie dość, że od dłuższego czasu działa on bez menedżera, to jeszcze Natalia rzadko pojawia się w nim, tak, jakby straciła zainteresowanie szefowaniem. Czyżby zbliżał się niechybny koniec Hotelu 52?

 • Przerażony erotyczną sceną

  Krzysztof Kwiatkowski - świeżo upieczony absolwent krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej - gra jedną z głównych ról w hicie telewizji Polsat - "Hotel 52" .

 • "Hotel 52": Przystojniak się żeni, czyli jesienne finały sezonów!

  To już koniec jesiennej ramówki, której seriale bawiły, zaskakiwały, czasem wręcz przerażały. Zobaczmy, co stanie się w ostatnich odcinkach "Hotelu 52" i innych najpopularniejszych seriali!

 • "Hotel 52": Europejski poziom

  Fanów serialu "Hotel 52" z pewnością zmartwi fakt, że właśnie zakończyły się zdjęcia do tej produkcji, ucieszy natomiast wiadomość, że 15 czerwca rusza jej druga transza.

 • Cielecka zaatakowała debiutantkę!

  Magda Cielecka (37 l.) podczas kręcenia scen do nowego serial u "Hotel 52" naskoczyła na początkującą Laurę Samojłowicz (24 l.). Dziewczyna miała ponoć problem z zapamiętaniem kilku prostych kwestii...

 • Letni czas na planie serialu "Hotel 52"

  Letni czas, czyli popularnie zwany "sezon ogórkowy" panuje także w telewizji, gdzie można oglądać głównie powtórki ulubionych seriali. Jednak dla aktorów serialu "Hotel 52" wakacje to czas intensywnej pracy nad kolejnym sezonem.

 • Samojłowicz pobiła Cielecką

  Wygląda na to, że największą gwiazdą serialu "Hotel 52" stała się nagle Laura Samojłowicz . 25-letnia aktorka otrzymała sporą podwyżkę i zarabia teraz więcej nawet od Magdaleny Cieleckiej !

 • Cielecka: Czas być szczęśliwą

  Już w najbliższy czwartek, 2 września, zobaczymy Magdalenę Cielecką w drugiej serii "Hotelu 52". Czym gwiazda zaskoczyła wszystkich na planie serialu?

Zdjęcia na temat: magda cielecka w hotel 52
Wideo na temat: magda cielecka w hotel 52
 • Opowieść nr 52

  Czasami umysł jest najbardziej niebezpiecznym miejscem, w którym możesz się znaleźć? Thriller dziejący się na pograniczu wyobraźni i rzeczywistości. Bohaterem filmu jest Jason, nieśmiały architekt. Pewnego wieczoru w jego domu pojawia się Penelope, zaproszona na kolację przez jednego z przyjaciół bohatera. Bardzo szybko zawiązuje się między nimi więź. Nim się obejrzą - mieszkają już pod jednym dachem? Wszystko wydaje się idealne, lepsze niż dotychczas, ale z pewnością nie takie, jakie by się...

 • Hotel Transylwania 3D

  Grupa dobrze znanych strasznych postaci takich jak: Frankenstein, Mumia, Dracula oraz Wilkołak chowa się w hotelu na peryferiach Transylwanii.

 • Hotel Marigold

  Brytyjska komedia, kontynuująca najlepsze tradycje gatunku spod znaku "Goło i wesoło", "Dziennika Bridget Jones" i "Dziewczyn z kalendarza". Grupa emerytowanych Anglików wyrusza w podróż do Indii, zachęcona obietnicą wakacji w luksusowym hotelu. Gdy na miejscu okazuje się, że "luksusowy hotel" jest rozpadającą się ruiną, emeryci postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce... W rolach głównych: nominowany do Oscara Tom Wilkinson ("Goło i wesoło", "Batman - Początek"), nagrodzona Oscarem Judi Dench...

Dyskusje na temat: magda cielecka w hotel 52
 • Re: Bankiet kończący V sezon serialu "Hotel 52"

  Wiemy juz ,ze bedzie VI sezon Hotelu 52 i bardzo sie z tego powodu cieszymy! Mamy nadzieje, ze Laura Samojlowicz i Magda Cielecka nadal beda wystepowaly w nowym sezonie tego serialu.

 • Re: Pies grał lepiej od niego

  Bardzo lubię Hotel 52, oglądam od początku. Świetna obsada, muzyka, scenografia i scenariusz. No i Pan Marek Bukowski w roli ojca Igora jest dla mnie największym magnesem:) Dokładnie! Dla mnie jeszcze większym jest Magda Cielecka, ale sceny z ich udziałem są zdecydowanie najlepsze:))