• Informacje na temat:

  magda gessler i jej rodzina

Artykuły na temat: magda gessler i jej rodzina
 • Wigilia z Magdą Gessler

  Fani Magdy Gessler będą mogli przygotować dania na Boże Narodzenie razem ze swoją idolką. Kreatorka smaku właśnie otworzyła kanał na YouTube, bo zależy jej na tym, by Polacy mieli dostęp do jej prawdziwych przepisów i nie korzystali z tych fałszywych, sygnowanych jej nazwiskiem.

 • Gessler kontra Gessler

  ...staropolskie potrawy, np. gęsi pipek. Panowie pokażą też restauracje rozsiane po całej Polsce, do których warto się udać. Mało kto wie, że Magda Gessler nie jest żoną Adama, ale jego szwagierką. Piotr Gessler był jej drugim mężem, a obaj są synami posła na sejm IX kadencji Zbigniewa Gesslera, również restauratora, cukiernika wywodzącego się z rodziny łódzkich przedsiębiorców, produkujących wózki i rowery...

 • Magda Gessler: W "Kuchennych rewolucjach" godzę rodziny i leczę ludzi

  Magda Gessler twierdzi, że podczas realizacji swojego programu spotyka się z poważnymi problemami właścicieli lokali gastronomicznych, nieraz wymagających wsparcia ze strony psychologów. Gwiazda TVN każdą z restauracji traktuje jak własną i dąży do jej sukcesu. Doskonale pamięta bowiem własne trudne początki na rynku gastronomicznym.

 • Magda Gessler poleca restauracje i hotele

  Magda Gessler napisała kolejny przewodnik kulinarny po Polsce. Tym razem zabiera czytelników do 151 najlepszych rodzimych hoteli i restauracji. Restauratorka szczególnie mocno rekomenduje firmy rodzinne, które odznaczają się wyjątkowym klimatem i podejściem do gości.

 • Metamorfoza Magdy Gessler

  Szalenie pracowita, kreatywna, z pasją - to najbardziej rozpoznawalna restauratorka w naszym kraju. Niedawno Magda Gessler schudła kilkanaście kilo!

 • "Starsza pani musi fiknąć": Magda Gessler aresztowana? Jej syn zorganizował wyprawę do Gwatemali

  Czy rodzicielska miłość ma swoje granice? Czy szalona Magda Gessler jest gotowa na wszystko, co zaproponuje jej syn? Czy ekstremalne doświadczenia rodzinne zbliżą do siebie matkę i syna? W programie "Starsza pani musi fiknąć" Magda Gessler z Tadeuszem Müllerem przeżyli wspólne wzloty i upadki.

 • ​Lara Gessler o matce: Stawiała na karierę

  Ojciec dbało o domowe ognisko, mama stawiała na karierę - opowiada Lara Gessler o swojej rodzinie. Córka znanej restauratorki twierdzi, że to dzięki postawie ojca nie odczuwała nadmiernie nieobecności matki. Zawsze szanowała też dokonania zawodowe swojej mamy.

 • "Na Wspólnej": Zemsta Magdy Gessler

  W "Na Wspólnej" czeka nas wielki debiut telewizyjny Ziębów - emisja odcinka "Kulinarnych Ewolucji" realizowanego w ich barze! Włodek i Maria zapraszają do siebie całą rodzinę. Niestety, odcinek nie wszystkim się podoba... Maria stwierdza, że pokazano ją jako wredną zołzę! Jest pewna, że to zemsta Magdy Gessler!

 • Mateusz Gessler w "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"

  Mateusz Gessler - człowiek, którego nazwisko jest częścią kulinarnej legendy naszego kraju - otworzy drzwi najgorętszej polskiej kuchni, czyli "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia".

 • Powstanie kinowa wersja "Magdy M."?

  ...do pracy wróciła szybko. Od razu dostała główną rolę w serialu "Dom nad rozlewiskiem". Łącząc kulinarne zamiłowania swojej bohaterki z własnymi, nagrywa program o gotowaniu "Brodzik od kuchni(...) garnków i patelni, chce oglądać niecały milion widzów - a to niewiele. Np. widownia Magdy Gessler w TVN skupia ich 3 razy więcej. No, ale chyba nie o rekordy tu chodzi, jak wynika z wypowiedzi gwiazdy...

Wideo na temat: magda gessler i jej rodzina
 • Magda Gessler: Moja restauracja Słodki Słony przekształciła się w sklep

  Magda Gessler (66 l.) tłumaczy, że obecnie, gdy każde wyjście z domu niesie ze sobą ryzyko zarażenia, warto korzystać z możliwości zamawiania potraw i produktów spożywczych. Oczywiście najlepiej(...) czas możemy jednak urozmaicić ekskluzywnymi wyrobami domowymi, takimi jak: świąteczna babka, sernik wiedeński lub krakowski czy ciasto drożdżowe" – mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Magda