• Informacje na temat:

  magda gessler michel moran

Artykuły na temat: magda gessler michel moran
 • Michel Moran w szpitalu. Juror "MasterChefa" miał wypadek

  Michel Moran podzielił się na Instagramie informacją, która zaniepokoiła jego fanów. Podczas pobytu w Hiszpanii mistrz kuchni miał wypadek. Na opublikowanym przez niego nagraniu widać, że jego ręka jest owinięta bandażem. Jak mówi w filmie, najprawdopodobniej złamał prawą rękę. "Lewą ręką i tak ugotujesz cuda" - są przekonani jego fani, którzy nie przestają dodawać restauratorowi otuchy.

 • Magda Gessler w "MasterChef"

  O kulisach wyboru jury programu "MasterChef", w którym znalazła się m.in. Magda Gessler, opowiada Ewa Leja - Bysina, producent TVN.

 • Już się nie boi Magdy Gessler

  ...popularne produkty, pełni pasji. A jak dogadujecie się między sobą wy, jurorzy? - Przyznaję, że gdy dowiedziałam się, kto będzie w jury 'MasterChefa' bardzo się zestresowałam. Magda Gessler jest ikoną w świecie kulinarnym, a na ekranie bywa naprawdę groźna. Michel Moran natomiast to profesjonalista, mistrz w każdym calu. Ale okazało się, że nie ma się czego bać, że są to fantastyczni ludzie. Magda...

 • "MasterChef 8": Grzegorz Zawierucha zwycięzcą programu

  Zakończyła się ósma edycja programu MasterChef. Ania Starmach, Magda Gessler i Michel Moran uznali, że to Grzegorz Zawierucha otrzyma tytuł najlepszego kucharza 2019 roku, 100 tysięcy złotych i możliwość wydania swojej książki!

 • Co jurorzy "Masterchefa" zabraliby na bezludną wyspę?

  A gdyby tak znaleźć się na bezludnej wyspie? Warzywa, owoce, ryby, krewetki i wino - oto, co zabraliby ze sobą Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach. Jurorzy "Masterchefa" zdradzili też, jakie książki, filmy i muzyka umiliłaby im czas na bezludziu.

 • "MasterChef": Rusza trzecia edycja

  W pierwszym tygodniu maja ruszyły zdjęcia do trzeciej edycji programu "MasterChef" - najpopularniejszego kulinarnego show na świecie! Jurorzy: Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach wybiorą najlepszego spośród kucharzy amatorów biorących udział w programie. Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Kuchni, 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej.

 • Jak smakuje życie?

  We wrześniu startuje "MasterChef" - nowy program z udziałem Magdy Gessler. Ciekawe, które grono się powiększy - jej fanów czy wrogów?

 • Dla kogo Telekamery?

  Katarzyna Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska? Tomasz Karolak czy Paweł Małaszyński? Magda Gessler czy Krzysztof Ibisz? Już 11 marca wielka gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia"!

 • Kto wygrał piątą edycję "MasterChefa"?

  Magda Nowaczewska z Woli Filipowskiej koło Krakowa wygrała piątą edycję programu kulinarnego "MasterChef". W finale pokonała Michała Fabiszewskiego i Annę Kawę-Kułyk.

 • Gwiazdy TVN-u śpiewają w wiosennym spocie wizerunkowym

  W spocie wystąpiły gwiazdy TVN: Hubert Urbański, Daria Ładocha, Karolina Gruszka, Adam Woronowicz, Maciej Musiałowski, Agnieszka Grochowska, Małgorzata Kożuchowska, Michał Czernecki, Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Kuba Wojewódzki, Magda Gessler, Dorota Szelągowska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Ania Starmach, Michel Moran, Mateusz Gessler. Nową...

Zdjęcia na temat: magda gessler michel moran