• Informacje na temat:

  magda gessler problemy

Artykuły na temat: magda gessler problemy
 • Magda Gessler nie widziała męża prawie pół roku

  W trakcie pandemii koronawirusa Magda Gessler wielokrotnie apelowała w mediach społecznościowych o przestrzeganie reżimu sanitarnego, noszenie maseczek i zachowanie dystansu społecznego(...) uruchomione, ale nie każdy może się tam dostać. "Kanada nie wpuszcza Polaków, a ja nie mam obywatelstwa kanadyjskiego ani rezydencji" - wyjaśnia w rozmowie z PAP Life Magda Gessler. Restauratorka nie...

 • Magda Gessler: Totalna bzdura

  Magda Gessler dementuje doniesienia o czekającej ją operacji biodra. Gwiazda TVN przyznaje, że ma jedynie problemy ze ścięgnem kostki, dlatego zgodnie z zaleceniami lekarzy zdarza jej się korzystać z wózka inwalidzkiego. Chodzi o to, aby oszczędzać kostkę, gdy tylko to możliwe. Dotyczy to na przykład długich odległości, jakie musi pokonać na dużych lotniskach.

 • Magda Gessler: Zawsze mówię, co myślę

  ...- Na każdym kroku spotykam się z życzliwością - mówi jurorka programu "MasterChef" i bezkompromisowa kuchenna rewolucjonistka. Magda Gessler zdradza swój przepis na sukces i źródło kulinarnego talentu.

 • Magda Gessler: Łagodna jak baranek

  Magda Gessler ma dość przeklinania i rzucania garnkami. W nowym sezonie "Kuchennych rewolucji" zamierza wreszcie być sobą - normalną, kulturalną i przyjemną osobą, która prowadzenie restauracji ma w jednym palcu.

 • Magda Gessler zaczyna rewolucje

  Magda Gessler - niepodzielnie panująca królowa polskiej kuchni, nie próżnuje i już od czwartku, 4 września, wraca z nowymi rewolucjami!

 • Magda Gessler w trzech wydaniach

  Jesienią Magdę Gessler zobaczymy aż w trzech programach - obok "Kuchennych rewolucji" będzie gospodynią programu "Pyszne Peru" i autorką reportażu "Historie więzienne". "Jestem córką dziennikarza, więc gdzieś się to we mnie odzywa" - tłumaczy restauratorka.

 • Magda Gessler wspomina szkolne lata

  ...​Magda Gessler w "Kuchennych rewolucjach" zaskakuje swoim wybuchowym zachowaniem. W szkole restauratorka, mimo że jak przyznaje była dobrze wychowana, nie stroniła od odważnych zachowań. "Podczas przemówienia Gierka wyprowadziłam klasę przez okno" - zdradza Gessler.

 • Magda Gessler: W "Kuchennych rewolucjach" godzę rodziny i leczę ludzi

  Magda Gessler twierdzi, że podczas realizacji swojego programu spotyka się z poważnymi problemami właścicieli lokali gastronomicznych, nieraz wymagających wsparcia ze strony psychologów. Gwiazda TVN każdą z restauracji traktuje jak własną i dąży do jej sukcesu. Doskonale pamięta bowiem własne trudne początki na rynku gastronomicznym.

 • Magda Gessler i jej "Kuchenne rewolucje"

  Bezkompromisowo odmienia kulinarny obraz kraju. Walczy o powrót do tradycyjnej polskiej kuchni. - Dużo udało się zrobić, ale przede mną jeszcze mnóstwo pracy - ocenia Magda Gessler.

 • Magda Gessler w "Na Wspólnej"

  To będzie wydarzenie! W TVN-owskim serialu pojawi się epizodycznie sama Magda Gessler. Nie będzie to trudna rola, ponieważ zagra samą siebie. Stacja znalazła znakomity sposób na promocję swoich(...)) i Włodka Ziębów (Mieczysław Hryniewicz) pojawi się Magda Gessler. Przyjdzie oczywiście z misją zrobienia rewolucji. Restauratorka nie będzie, jak to ona, szczędzić krytyki Ziębom. Zdecydowanie źle zareaguje...

Wideo na temat: magda gessler problemy
 • Magda Gessler: Totalna bzdura

  Magda Gessler dementuje doniesienia o czekającej ją operacji biodra. Gwiazda TVN przyznaje, że ma jedynie problemy ze ścięgnem kostki, dlatego zgodnie z zaleceniami lekarzy zdarza jej się korzystać z wózka inwalidzkiego.

Dyskusje na temat: magda gessler problemy
 • Re: "Na noże": Kto gotuje lepiej niż Magda Gessler?

  Uporzadkujmy. Czy ktokolwiek widzial, ze Gessler w ogole gotuje? Bo ja tego nie widzialem. Nie widzialem nigdy zeby gotowala. To typ krytyka - krytykowac, negowac, gadac bzdury - a zaloze sie, ze z jajecznica mialaby problemy:)