• Informacje na temat:

  magda m joanna brodzik

Artykuły na temat: magda m joanna brodzik
 • Joanna Brodzik ratuje maluchy!

  Joanna Brodzik ("Nad rozlewiskiem", "Magda M.", "Kasia i Tomek") jest przeciwniczką posyłania sześciolatków do szkoły. Jako mama uważa, że nie ustawodawca, ale rodzice i pedagodzy muszą mieć decydujące zdanie na temat tego, kiedy dziecko powinno rozpocząć edukację!

 • Joanna Brodzik, bohaterka serial u "Magda M.", twierdzi, że Gwiazdka to magia. Aktorka, która święta zawsze spędza rodzinnie, w najbliższym gronie, wyznała, że uwielbia świąteczne rytuały i kocha dawać prezenty.

 • Joanna Brodzik: Cieszę się, że powstała powieść o Magdzie M.

  Magda M. wraca po dziesięciu latach. Tym razem na kartach powieści, której autorem jest Radosław Figura, scenarzysta słynnego serialu. Zdaniem Joanny Brodzik, wcielającej się przed laty w tytułową bohaterkę serialu, książka w ciekawy i bardzo emocjonalny sposób pokazuje dojrzałe życie sympatycznej prawniczki i jej przyjaciół.

 • Joanna Brodzik: Sławna 40-latka

  Joanna Brodzik obchodzi w piątek 40. urodziny. Od ponad 10 lat jest jedną z największych gwiazd w Polsce. Seriale z jej udziałem za każdym razem odnoszą sukces. Przez kilka lat kobiety w Polsce chciały wyglądać tak, jak ona.

 • Co tydzień miliony widzów zastanawiają się, jak potoczą się losy pięknej prawniczki Magdy Miłowicz. Czy Piotr wróci, a może serce Magdy zapłonie dla kogoś innego? A jak ułoży się życie Agatki, Marioli i Kasi? Dziś już możemy zdradzić, że wszyscy bohaterowie popularnego serial u "Magda M" spotkają się w... kościele pod wezwaniem Świętego Aleksandra, na Placu Trzech Krzyży.

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • Joanna Brodzik: Jeśli nie aktorstwo, to co?

  Joanna Brodzik ("Kasia i Tomek", "Magda M.", "Cisza nad rozlewiskiem") nie martwi się tym, że może zabraknąć dla niej ról. Aktorka - jak ostatnio wyznała - ma plan B na wypadek, gdyby przestała dostawać propozycje.

 • Magda M. powraca!

  Magda Miłowicz, bohaterka kultowego serialu TVN "Magda M." sprzed dziesięciu lat, wraca do gry! Tym razem historię sympatycznej warszawskiej prawniczki, jej ukochanego Piotra Korzeckiego oraz grona zaufanych przyjaciółek, będzie można śledzić nie na antenie, lecz na kartach powieści obyczajowej "Magda M. Ciąg dalszy nastąpił". Jej autorem jest Radosław Figura, scenarzysta "Magdy M." i jedna...

 • Borcuch reżyseruje Brodzik

  Jacek Borcuch ( "Tulipany" ) będzie reżyserem nowego serial u "Magda M", w którym główne role zagrają m.in. Joanna Brodzik ( "Nigdy w życiu!" ), Paweł Małaszyński (serial "M jak Miłość") i Katarzyna Bujakiewicz ( "RH+" ). Pierwszy klaps na planie padł we wtorek, 28 czerwca.

 • Wielki powrót Joanny Brodzik

  Po trwającej dwa lata przerwie Joanna Brodzik wraca na ekrany! Gwiazda seriali "Kasia i Tomek" oraz "Magda M." gra teraz Małgorzatę - kobietę sukcesu z Warszawy, która po wyrzuceniu z pracy rozpoczyna nowe życie na Mazurach.

Zdjęcia na temat: magda m joanna brodzik
 • Joanna Brodzik, czyli Magdalena Miłowicz, tytułowa bohaterka serialu "Magda M."
Wideo na temat: magda m joanna brodzik
 • Joanna Brodzik: Cieszę się, że powstała powieść o Magdzie M.

  Magda M. wraca po dziesięciu latach. Tym razem na kartach powieści, której autorem jest Radosław Figura, scenarzysta słynnego serialu. Zdaniem Joanny Brodzik książka w ciekawy i bardzo emocjonalny sposób pokazuje dojrzałe życie sympatycznej prawniczki i jej przyjaciół. Cieszy się z jej powstania i faktu, że Magda M. będzie mogła dłużej gościć w sercach fanów. Nie jest jednak pewna, czy zagrałaby

 • Joanna Brodzik: Cieszę się, że powstała powieść o Magdzie M.

  Magda M. wraca po dziesięciu latach. Tym razem na kartach powieści, której autorem jest Radosław Figura, scenarzysta słynnego serialu. Zdaniem Joanny Brodzik, wcielającej się przed laty w tytułową bohaterkę serialu, książka w ciekawy i bardzo emocjonalny sposób pokazuje dojrzałe życie sympatycznej prawniczki i jej przyjaciół.

 • Joanna Brodzik dumna: Powstaje praca magisterska o "Magdzie M."

  Niedawno scenarzysta Radosław Figura ogłosił, że napisał ciąg dalszy historii Magdy M. w postaci książkowej. Grająca tytułową postać Joanna Brodzik przyznała w wywiadzie dla Wideoportalu, że podczas emisji serialu cieszyła się ogromną popularnością. Uzmysłowiła sobie to, kiedy na spotkanie z twórcami do nowo otwartego centrum handlowego Złote Tarasy przybyły tłumy fanów. Joasia pochwaliła się

Dyskusje na temat: magda m joanna brodzik
 • Re: Joanna Brodzik cieszy się, że powstała powieść o Magdzie M.

  Fakt faktem że Magdę M. oglądali wszyscy. Z tego co pamiętam to popularność zaskoczyła samych aktorów i producentów. Dlatego powstały aż 3 sezony, choć nie było to początkowo planowane. ALE niestety serial nieładnie się zestarzał. Miałem okazję ostatnio oglądać jakiś powtórkowy odcinek i muszę powiedzieć że wydał mi się bardzo naiwny, płytki i pozbawiony polotu. Myślę, że Magda M. powinna zostać

 • Re: "Nie rób scen": Joanna Brodzik powraca do korzeni

  nie lubię jak gra, wszędzie taka sama, bez wyrazu, myślę że największa jej rola to Magda M., reżyser i scenarzyści dale jej ogromną szansę ale cała reszta taka sama.....

 • Joanna Brodzik pisarką?

  Bardzo lubię panią Joasię w serialu "Magda M" i w filmie "Nigdy w życiu".Mam nadzieję że przed nią jeszcze wiele fajnych ról.

 • Re: Magda M. z serialu „Magda M.”

  Niestety pani Brodzik, właśnie w tym serialu wychodzi totalny brak talentu aktorskiego plus zwykła "olewka -pani Joanna zachowauje się jakby pracowała w tym filmie za karę, masakra. Sam film byłby do zniesienia gdyby nie pani Brodzik

 • Re:

  Magda Magda i Magda!!!!! Tego serialu chyba żaden nie przebije! Mam z nim super wspomnienia! Zresztą Joanna Brodzik to piękna i świetna aktorka !!

 • Re: Magda zdecyduje się odejść od Krzysztofa...

  Agnieszka Walawska (Marika) Joanna Górka (Klaudia Halejcio) Lucyna Pyrka (Małgorzata Kożuchowska) i Klaudia Pyrka (Małgorzata Socha) Julia Pyrka (Zofia Wiśniewska) Beata Koszyk (Anna Przybylska) Agata Kwiatkowska (Joanna Brodzik)