• Informacje na temat:

  magda masny 20 lat temu

Artykuły na temat: magda masny 20 lat temu
 • Magda Masny gościem programu "Kocham Cię, Polsko!"

  Po wielu latach przerwy na ekranie znów zobaczymy Magdę Masny. Dawna hostessa teleturnieju "Koło fortuny" weźmie udział w szóstym odcinku programu "Kocham Cię, Polsko!". Jak teraz wygląda, jak wspomina swoją telewizyjną przygodę i czy przyniesie szczęście swojej drużynie, dowiemy się już 8 kwietnia, o godz. 20:05 w TVP2.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • "Wielki Test o Telewizji": Zaproszenia!

  Telewizja Polska ma już 60 lat! Z okazji tego jubileuszu w poniedziałek, 29 października, o godz. 20.25 TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Telewizji". Dla użytkowników INTERIA.PL mamy zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie!

 • Wielki Test o Telewizji: Atrakcyjne nagrody!

  Telewizja Polska ma już 60 lat! Z okazji tego jubileuszu w poniedziałek, 29 października, o godz. 20.25 TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Telewizji". Każdy internauta będzie mógł także rozwiązać test na stronach INTERIA.PL oraz wygrać atrakcyjne nagrody!

 • Co ty wiesz o telewizji?

  Telewizja Polska ma już 60 lat! Z okazji tego jubileuszu w poniedziałek, 29 października, TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Telewizji". Poprowadzą go: Paulina Chylewska, Maciej Orłoś i Piotr Kraśko. Widzowie będą mogli rozwiązywać test on-line na stronach INTERIA.PL.

 • Świetne programy, seriale, muzyka

  ...i Magda Masny Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk Tomasz Stockinger i Barbara Bursztynowicz Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz Emilia Krakowska i Jerzy Zelnik Maciej Musiał i Mateusz Szymkowiak Bogumiła(...) raz pierwszy od wielu lat. Nie zabraknie też współczesnych osobowości telewizyjnych. Tym razem znani i lubiani - dzięki małemu ekranowi - prezenterzy, aktorzy, satyrycy, muzycy, sportowcy etc. nie...

 • Nowe programy w telewizji. Co oglądać będziemy we wrześniu?

  .... Program prowadził Wojciech Pijanowski, któremu asystowała Magda Masny. Po sześciu latach "Koło fortuny" zniknęło z Dwójki, by powrócić  na antenę w latach 2007-2009. Po Wojciechu Pijanowskim program(...)"Wyspa przetrwania" (Polsat) Program "Wyspa przetrwania" będzie nadawany w Polsacie od 8 września, w piątki o godz. 20. W jesiennej ramówce Polsatu show zajmie miejsce zwyczajowo rezerwowane...