• Informacje na temat:

  magda masny dzieci

Artykuły na temat: magda masny dzieci
 • Pamiętacie Magdę Masny?

  Znana z programu "Koło fortuny" Magda Masny opowiada o tym, jak wyglądało jej życie po zakończeniu popularnego w latach 90. programu.

 • "Magda, pocałuj pana", czyli co robi teraz Magda Masny?

  Po wielu latach przerwy na ekranie znów zobaczymy Magdę Masny. Dawna hostessa teleturnieju "Koło Fortuny" weźmie udział w szóstym odcinku programu TVP2 "Kocham Cię, Polsko!". Jak potoczyłoby się jej życie, gdyby przed laty nie trafiła do show Wojciecha Pijanowskiego?

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • Wojciech Pijanowski: Legenda telewizji

  Szewczykiem i Włodzimierzem Zientarskim. "Koło fortuny" : Z Magdą Masny prowadził kultowy teleturniej, który przed telewizorami gromadził miliony widzów. Do historii przeszły słowa: "Magda, pocałuj pana(...), w jednym z programów dla dzieci, prowadził kącik o grach. Kiedy odszedł, postanowiłem kontynuować rodzinną tradycję. Dostałem 7 minut w programie "Ekran z bratkiem", w którym miałem mówić o grach...